"Fear of the Dark" na harfach?

30.09.2014 13:18
"Fear of the Dark" na harfach? Fot. youtube.com

Widzieliśmy już setki coverów Iron Maiden, ale kiedy bliźniaczki w mini wykonują ten utwór trzymając instrumenty między nogami... brzmi i wygląda to jakoś inaczej.

Camille i Kannerly Kitt to siostry, które w internecie można znaleźć pod hasłem "Harp Twins". Wydawałoby się, że repertuar "Żelaznej dziewicy" nie wymaga zbyt wiele pracy. A jednak:

Każda piosenka, którą coverujemy to osobne wyzwanie. Wydaje nam się, że najtrudniejszym utworem przerobionym przez nas był "Dance of Death" Iron Maiden, jest to niesamowicie długi i złożony utwór, który niezwykle trudno jest przełożyć tylko na dwie harfy. 

Z "Fear of the Dark" rodzeństwo także sobie poradziło:

Do tej pory "Harfiane bliźniaczki" wzięły na "warsztat" utwory takich wykonawców jak: Iron Maiden, the Rolling Stones, Metallica, Lady Gaga, Blue Oyster Cult, AC/DC, Pink Floyd, Bon Jovi, Aerosmith, Rihanna, Guns N’ Roses, U2, Coldplay i Journey.

Na YouTube można znaleźć także przerobione przez nich znane motywy muzyki filmowej. Siostry odniosły ogromny sukces medialny, świadczą o tym publikację w takich miejscach jak: CBS News, National Geographic, The Huffington Post, The Huffington Post UK, The Huffington Post Chicago, Metal Hammer magazine, Doctor Who magazine, ABC News oraz Antyradio.pl  :)

Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.