Florence Welch topless w nowym teledysku

Małgorzata Wierzejewska
28.07.2015 11:43
Florence Welch topless w nowym teledysku Fot. kadr z wideo

Florence and the Machine zaprezentował podwójny klip do kawałków „Queen of Peace & Long and Lost”. W jednej ze scen można zobaczyć Florence Welch prawie taką, jaką ją Pan Bóg stworzył.

Fabularyzowane wideo powstało dzięki połączeniu dwóch utworów z wydanej w czerwcu 2015 roku płyty „How Big How Blue How Beautiful”. Wyreżyserował je Vincent Haycock, który z Florence Welch i spółką współpracował już przy teledyskach „What Kind of Man”, „St Jude” i „Ship to Wreck”.

Choreografia to z kolei dzieło słynnego Ryana Heffingtona.

To wspaniałe miejsce, jedno z piękniejszych w jakich kiedykolwiek byłem i świetnie mi się tam pracowało. Wybrzeże Szkocji po prostu zapiera dech w piersiach. Do tego tańcząca Florence. Uwielbiałem obserwować kręcenie ujęć.

No tak, nic dziwnego ;) Przecież Florence Welch w nowym teledysku pojawia się prawie nago!

Wokalistka nie po raz pierwszy dała się namówić na odważniejsze sceny. Florence Welch topless pojawiła się już w innym numerze promującym najnowszy album grupy, „What Kind of Man”.

Przypomnijmy, że już 12 grudnia 2015 roku  Florence and the Machine zagra koncert w łódzkiej Atlas Arenie. Zespół jest w trasie koncertowej, która promuje jego 3. studyjny album.

Jak się Wam podoba nowy teledysk zespołu?

Małgorzata Wierzejewska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.