Florence and the Machine zastąpi Foo Fighters...

Małgorzata Wierzejewska
18.06.2015 11:28
Florence and the Machine zastąpi Foo Fighters... Fot. East News

... na festiwalu Glastonbury 2015. Oficjalny komunikat w tej sprawie pojawił się już na stronie organizatora, a także na społecznościowych kontach obydwu zespołów. Sprawdźcie!

Glastonbury 2015 bez Foo Fighters. Ta wiadomość zelektryzowała fanów Dave'a Grohla i spółki. Niestety, złamana noga wokalisty wymaga poświęceń. Okazuje się jednak, że nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło. Organizatorzy, w miejsce kultowego zespołu, postanowili zaprosić inną wielką gwiazdę - Florence and the Machine:

glastonbury_announcment

Z tego wyboru cieszy się Dave Grohl. Na Twitterze Foo Fighters zamieścił wpis, z którego wynika, że naprawdę mocno kibicuje Florence Welch i cieszy się z tego, że to właśnie Florence and the Machine zagra na Glastonbury 2015:

foo_fighters_twitter

Całą sytuację skomentował na Facebooku Florence and the Machine. Zespół zamieścił na swoim wallu zdjęcie Florence Welsh i Dave'a Grohla. W opisie możemy przeczytać, że grupa postara się zagrać jak najlepszy koncert i ma nadzieję, że zapewni fanom niezapomniane emocje:

Jest nam naprawdę bardzo przykro słyszeć, że Foo Fighters nie zagra na Glastonbury. Spotkaliśmy Dave'a kilka lat temu i możemy powiedzieć, że to naprawdę świetny gość. Pozwolił nam spędzić ze sobą wieczór, mimo że byliśmy pijani, a ja nie miałam brwi... To wielki honor, że poproszono nas, abyśmy zagrali na tym festiwalu. Mamy nadzieję, że zapewnimy Wam taki piątek, jaki zapewniłby Wam Foo Fighters. Dużo miłości i dobrych życzeń dla Dave'a. Do zobaczenia na polu!

florence_facebook

Przypomnijmy, że Foo Fighters nie zagra na Glastonbury 2015 przez wypadek, jaki przytrafił się Dave'owi Grohlowi w Szwecji.

Małgorzata Wierzejewska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.