Foo Fighters coveruje na potęgę

Urszula Drabińska
15.10.2014 12:35
Foo Fighters coveruje na potęgę Fot. Steve Gullick

Muzycy Foo Fighters mają sporo roboty: niedługo premiera „Sonic Highways”, a oni i tak znajdują czas dla przyjaciół, by trochę razem z nimi pograć.

W poniedziałek 13 października zespół Foo Fighters pojawił się w programie „Late Show with David Letterman”. Gościć będzie tam aż do piątku 17 października. Już pierwszego dnia rezydencji przyszykowali sporą niespodziankę.

Razem z gitarzystą i wokalistą country Zakiem Brownem wykonali „War Pigs” Black Sabbath.

Ktoś myślał, że country i metal to kompletne przeciwieństwa?

Dave Grohl w tym samym show opowiedział Davidowi Lettermanowi o nadchodzącym serialu „Sonic Highways” (premiera 17 października w HBO) oraz o płycie Foo Fighters o tym samym tytule, która ukaże się 10 listopada. Zdradził też, na jakiej muzyce on wyrastał i jak sam muzycznie wychowuje córki.

Wieczorny program TV nie był ostatnim zajęciem Grohla tego dnia. Po nagraniu razem z perkusistą Taylorem Hawkinsem z Broadwayu podskoczył jeszcze kilka przecznic dalej, do hotelu McKittrick. Tam odbywała się impreza promocyjna najnowszej książki zaprzyjaźnionego fotografa „Danny Clinch: Still Moving”.

Muzycy dołączyli na scenie do Danny’ego i jego Tangiers Blues Band i wykonali m.in. „From a Buick 6” Boba Dylana oraz „Miss you” The Rolling Stones.

Na improwizowanym koncercie fotografa m.in. Boba Dylana, Pearl Jam, Green Day czy Willie Nelsona pojawili się też m.in. Michael Stipe i Courtney Love.

Urszula Drabińska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.