Gary Holt: Nowy materiał Exodus jest tak ciężki, że powinien być zdelegalizowany

Joanna Chojnacka
27.06.2019 15:45
Gary Holt|undefined Fot. ADMEDIA/SIPA/EAST NEWS

Gitarzysta grupy Exodus, Gary Holt opowiedział w wywiadzie o nowej płycie zespołu i ostrzegł słuchaczy, że będzie miażdżąco ciężka.

W najnowszym wywiadzie dla Metal Casino, gitarzysta Exodus Gary Holt opowiedział o pracy nad nowym albumem zespołu. To co obiecuje muzyk na płycie "Blood In Blood Out" spodoba się fanom ciężkiego grania.

Exodus: Gary Holt o nowej płycie zespołu

Gary Holt przyznał, że pracuje nad nowym krążkiem Exodus już od dawna. Muzyk twierdzi, że ani on, ani reszta zespołu nie chce się spieszyć, tylko wydać materiał, z którego będą naprawdę zadowoleni.

Przeczytaj także

Od dawna piszę muzykę na nowy album. Podobnie jak Tom Hunting. Ale nie spieszymy się. Od ostatniej płyty minęły 4 lata, jeśli zajmie nam to kolejne dwa, spoko. Poświęcimy ten czas, żeby wszystko zrobić dobrze.

Artysta zdradził też, jak brzmią kompozycje, które muzycy już stworzyli.

Materiał który już mamy jest po prostu dziki. Jest tak ciężki, że powinien być zdelegalizowany. To jest tak ku*ewsko brutalne i pędzi jak popieprzone.

Zobacz też: Gary Holt: Wkurza mnie, że rap jest numerem jeden w Ameryce 

Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.