Gitarzysta Arch Enemy wyśmiał Gene'a Simmonsa. Pokazał jak "podaje" mu papier toaletowy

Joanna Chojnacka
23.01.2019 12:30
Gene Simmons|undefined Fot. CapitalPictures/face to face/FaceToFace/REPORTER/East News

Michael Amott opublikował na swoim Instagramie krótkie wideo, na którym widzimy pojemnik na papier toaletowy z wizerunkiem Simmonsa.

Gene Simmons to jeden z najbardziej charakterystycznych basistów w muzyce rockowej. I chodzi tu nie tylko o grę, ale również osobowość, wizerunek i charyzmę, która według muzyka jest ważniejsza nawet od talentu. Niedawno podczas pobytu w Japonii, gitarzysta Michael Amott zauważył w jednej z odwiedzonych toalet ciekawy gadżet z podobizną wspomnianego członka KISS.

Gitarzysta Arch Enemy wyśmiał Gene'a Simmonsa  na Instagramie

Gitarzysta Arch Enemy, Michael Amott opublikował na swoim Instagramie krótki filmik, na którym pokazał pojemnik na papier toaletowy z wizerunkiem Gene'a Simmonsa. Żart zapewne miał nawiązywać do charakterystycznego, długiego języka basisty. Amott podpisał nagranie:

Pocałuj mnie w du*ę!

Pod postem pojawiły się liczne komentarze. Przeważały osoby, które śmiały się z żartu. Jeden z użytkowników stwierdził, że grupa KISS znana z dziwnych gadżetów dla fanów sygnowanych nazwą zespołu, pewnie wkrótce opatentuje pomysł. 

KISS wystąpi na koncercie w Polsce w 2019 roku 

Grupa KISS pojawi się na koncercie w Polsce 18 czerwca 2019 roku w TAURON Arenie Kraków. Muzycy zagrają w naszym kraju w ramach ostatniej trasy koncertowej zespołu - End of the Road. Po 45-latach owocnej kariery, KISS postanowił zakończyć działalność i pożegnać się z fanami. 

>> TUTAJ KUPISZ BILET NA KONCERT KISS W POLSCE <<

Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.