Gitarzysta Mastodon włożył penisa do kieszeni Larsa Ulricha

Marcin Krzysztof Wodynski
15.05.2015 17:05
Gitarzysta Mastodon włożył penisa do kieszeni Larsa Ulricha Fot. insight media / REPORTER / REPORTER / East News, Mark Wainwright, CC BY 2.0

Bardzo nietypowy incydent miał miejsce podczas pierwszej wspólnej trasy koncertowej obu artystów... 

Metallica ma fanów wśród najsłynniejszych rockowych i metalowych muzyków. Grupy słuchają między innymi Jimmy Page i Jack White. Supportowanie tego zespołu to marzenie wielu artystów. Muzycy Mastodon pokazali, że reakcje na taki zaszczyt potrafią być bardzo radykalne, a czasem wręcz absurdalne. 

Basista i wokalista zespołu, Troy Saners, gdy został zapytany o swoje wspomnienia z pierwszej trasy u boku twórców „Master of Puppets”, dał bardzo nieoczekiwaną odpowiedź.

Metallica to jeden z zespołów, dzięki którym zacząłem grać. Po raz pierwszy spotkaliśmy się na jakimś europejskim festiwalu. Pamiętam tylko to, że byliśmy tak podekscytowani występowaniem przed nimi, że nasz gitarzysta Bill Kelliher podszedł do Larsa Ulricha, wyjął na wierzch penisa, po czym włożył mu go do kieszeni.

Muzyk dodał, że wciąż nie może uwierzyć, że po tym incydencie Metallica pojechała z nimi w trasę jeszcze wiele razy. Nie wspomina jednak nic na temat tego, jak na zachowanie Kellihera zareagował sam Lars. 

Ulrich i jego koledzy nie pozostali Mastodonowi dłużni. Zobaczcie jak James Hetfield żartuje z wizerunku muzyków zespołu, zapowiadając, że zrobi sobie na twarzy tatuaż.  

Obie kapele ruszą w kolejną wspólną trasę latem 2015 roku. Tym razem pojawią się wspólnie na kilku koncertach w Rosji. 

Czy nie sądzicie, że Bill Kelliher w dziwny sposób okazał radość ze spotkania z idolami?

Marcin Krzysztof Wodynski Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.