Gitarzysta Sleep został okradziony przez pracownika linii lotniczych. Firma wszystkiemu zaprzecza

30.06.2019 16:55
Muzyk Sleep|undefined Fot. kadr z wideo

Efekty gitarowe Matta Pike'a przepadły, zaś linie lotnicze twierdzą, że nie widzą, dlaczego bagaż muzyka okazał się pusty.

Jak wiadomo muzycy sporo muszą podróżować i zapewne niejeden muzyk miał problemy z zaginionym bagażem na lotnisku. Jednak ta historia pokazuje, że można być okradzionym przez pracowników linii lotniczych, które mimo oczywistych faktów, twierdzą, że nic się nie stało.

Gitarzysta Sleep został okradziony przez pracownika linii lotniczych. Firma wszystkiemu zaprzecza

Matt Pike ze Sleep i High on Fire leciał z Miami do Atlanty i został okradziony przez pracownika Delta Airlines, który otworzył jego bagaż ze sprzętem muzycznym. Jak podaje Ghost Cult Mag, firma dostarczyła muzykowi otwartą i pustą walizkę zaprzeczając, by doszło do kradzieży.

Przeczytaj także

Partnerka muzyka, Alyssa Maucere, postanowiła w social mediach bezpośrednio zwrócić się do firmy, by nagłośnić sprawę.

Zdobywca Grammy, Matt Pike ze Sleep i High on Fire stracił swoje efekty gitarowe, które zostały skradzione ze skrzynki. Oddaliście pusty bagaż! Macie w swoich szeregach złodzieja i wszystkiemu zaprzeczacie.

Co więcej kobieta pokazała listę skradzionych rzeczy i poprosiła o informacje, jeśli ktoś odnajdzie sprzęt muzyczny w sklepach czy na aukcjach.

Zobacz także: Gwiazda "Szkoły Rocka" została zatrzymana za kradzież gitar

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.