Gitarzysta Steel Panther: Wokaliści mają małe penisy i dlatego muszą być cały czas w świetle reflektorów

Aleksandra Degórska
20.12.2017 11:55
|north Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

Satchel opowiedział o tym, jak to się dzieje, że muzycy nie kłócą się o dziewczyny. Przy okazji podzielił się swoimi przemyśleniami na temat frontmanów.

Jak wiadomo Steel Panther ma tylko jedno w głowie - dziewczyny. Muzycy wyglądają jak wariaci z lat 80. i człowiek tylko czeka, kiedy któremuś rozerwą się lateksowe spodnie. Sex, drugs and rock'n'roll pełną gębą!

Przeprowadzając wywiad z takimi wariatami wiadomo o co można się spytać - nie tylko o kwestia muzyczne, ale również o płeć piękną. Gitarzysta kapeli, Satchel, został zapytany o to, jak udaje się muzykom nie kłócić o kobiety, bo wiadomo, że bywa z tym różnie:

To bardzo dobre pytanie, jest takie powiedzenie, że męska przyjaźń jest ważniejsza od dziewczyn. To dobre powiedzonko, ale to nie prawda. Każdy koleś w mojej kapeli zrobi odwrotnie. Mamy jednak pewne porozumienie, w sumie po stosunku z jakąś dziewczyną reszta może dołączyć.

Tutaj zaczyna się ciekawsza część tej opowieści rockmana:

Na przykład, jeśli laska uprawiała seks z naszym wokalistą Michaelem Starrem, a potem ja z nią i miała ona większą satysfakcję ze mną, Starr musi sobie zdać sprawę, że potrafię zaspokoić kobietę lepiej niż on. Nie powinien czuć się zraniony. Zajęło nam trochę czasu, żeby do tego dojść, ale gdy w końcu dojdziesz do takiego wniosku, że inny koleś w kapeli ma lepszego penisa, gdy zrozumiesz fakt, że gitarzysta zazwyczaj jest lepszy do wokalisty w łóżku - to rozluźnia napięcie.

Gitarzysta uważa, że wielkość penisa mocno wpływa na zachowanie wokalistów:

Wokaliści zawsze chcą być we wszystkim lepsi, ale to nie dzieje się przez to, że są wokalistami. Nie potrafią pisać piosenek, grać solówek i zazwyczaj ich penisy są małe. Dlatego chcą być frontmanami, gdyby mieli większe penisy nie musieliby być cały czas w świetle reflektorów.

Czy gitarzysta mówi prawdę? A może wymyślił sobie tę historyjkę na poczekaniu?

Dyskografię zespołu zamyka krążek „Lower The Bar”, który ukazał się 24 marca 2017. W klipie do singla „Wasted Too Much Time” wystąpił gościnnie Stone Sour.

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.