Glenn Danzig i Rob Zombie zagrali utwory Misfits

Michał Miernik
01.11.2015 13:24
Glenn Danzig i Rob Zombie zagrali utwory Misfits Fot. Jonas Rogowski, CC-BY-SA-3.0; Alfred Nitsch, CC BY-SA 3.0

Do występującego na scenie Roba Zombie dołączył Glenn Danzig – panowie wspólnie wykonali kilka utworów z repertuaru Misfits.

30 października 2015 roku Rob Zombie grał koncert w Hard Rock Hotel Casino w Las Vegas. Chociaż Glenn Danzig niedawno zapowiedział, że powoli kończy z koncertowaniem, to jednak tym razem pojawił się na scenie. Panowie wspólnie wykonali dwa utwory pochodzące z repertuaru Misfits, czyli pierwszego zespołu Danziga – „Horror Business” oraz „Vampira”.

Osobie znajdującej się blisko sceny udało się uwiecznić wykonanie obu utworów. Posłuchajcie, jak zabrzmiały kawałki Misfits w Las Vegas:

Tak natomiast wyglądał występ z innej perspektywy:

Nagrywający muzyków z publiki albo jest niezwykle odważną osobą, albo nie wiedział, jak porywczy potrafi być Danzig w stosunku do tych, którzy kierują w jego stronę telefony komórkowe i aparaty w trakcie koncertów. W lipcu 2015 roku Glenn wyrwał telefon jednemu z fanów, a gdy ten przyszedł do niego z pretensjami po występie, muzyk zaczął go dusić. Inny fotograf twierdzi, że został pobity przez byłego wokalistę Misfits i jego ochroniarzy po koncercie, który odbył się w październiku 2015 roku w Montrealu.

Glenn Danzig i Rob Zombie znają się i lubią od dawna. Tak o ich znajomości wypowiedział się ten pierwszy:

Jesteśmy starymi przyjaciółmi. Zaprosiłem White Zombie na trasę Danzig III, a potem zespół Danzig zagrał kilka koncertów z grupą Roba. 

Jak Wam się podoba współpraca Danziga i Roba Zombie?

Michał Miernik Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.