Grupa Alice In Chains zaprezentowała dwa odcinki projektu sci fi "Black Antenna" [WIDEO]

Joanna Chojnacka
08.03.2019 14:18
Alice In Chains - Black Antenna|undefined Fot. kadr z wideo/Alice In Chains

Dwa pierwsze odcinki filmu Alice In Chains trafiły do sieci. "Black Antenna" to projekt sci fi, który będzie składał się z 10 epizodów.

Zespół Alice In Chains wydał swoją ostatnią płytę "Rainier Fog" w sierpniu 2018 roku. Muzycy zdecydowali, że stworzą filmową adaptację kompozycji. 10 utworów z krążka stanowi soundtrack do 90-minutowego filmu science-fiction, który zostanie wydany w 10 odcinkach. W sieci pojawiły się pierwsze dwa.

Przeczytaj także

Alice In Chains zaprezentował dwa odcinki "Black Antenna" 

Projekt "Black Antenna" jest spełnieniem wieloletnich marzeń członków Alice In Chains. Artyści podkreślają, że pisząc kawałki na każdą z dotychczasowych płyt, od razu mieli w głowie obrazy towarzyszące muzyce. Pierwszy raz mogli pozwolić sobie na realizację pomysłów na taką skalę. Reżyser filmu Adam Mason opowiedział, dlaczego zdecydował się na współpracę z legendami grunge'u.

Jestem fanem zespołu od lat. To była dobra okazja, żeby zrobić coś świeżego, inspirującego i niezależnego z punktu widzenia kina. Dźwięk i obraz są tutaj bardzo powiazane - wytworzyła się nam genialna synergia, która zaprowadziła nas do wyjątkowego projektu.

Pierwsze dwa odcinki produkcji możecie obejrzeć poniżej:

Zobacz też: >>Muzyk znany ze współpracy z Alice In Chains cierpi na demencję<<

Alice In Chains zagra koncert w Polsce

Grupa Alice In Chains pojawi się na koncercie w Polsce w ramach Impact Festivalu 2019. Impreza odbędzie się 11 czerwca 2019 roku w krakowskiej TAURON Arenie. Na wydarzeniu wystąpi także grupa Tool oraz Black Rebel Motorcycle Club. 

>>TUTAJ KUPUISZ BILET NA IMPACT FESTIVAL 2019<<

Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.