Gwiazdy „Z archiwum X" razem na scenie

Robert Skowronski
14.05.2015 12:23
Gwiazdy „Z archiwum X" razem na scenie Fot. AFP/East News

Po wydaniu swojej folk-rockowej płyty „Hell or Highwater", David Duchovny zagrał koncert w Nowym Jorku. Na scenie dołączyła do niego m.in. agentka Scully, czyli aktorka Gillian Anderson.

Występ odbył się w Cutting Room, gdzie gwiazdor serialu „Z archiwum X" i „Californication" wraz z zespołem odegrał materiał z debiutanckiego albumu. Podczas bisów widzowie mogli zobaczyć kilka muzycznych, i nie tylko, niespodzianek.

Była serialowa partnerka aktora połączyła z nim siły w coverze „Helpless" z repertuaru Neila Younga. David Duchovny i Gillian Anderson po zakończeniu piosenki wylądowali w swoich ramionach w długim uścisku, który zakończył się niewinnym pocałunkiem.

Na scenie pojawiła się też inna koleżanka aktora z serialowego planu, tym razem z „Californication". W tytułowym utworze z „Hell or Highwater" zaśpiewała Madeleine Martin, wcielająca się w telewizyjnej produkcji w córkę Hanka Moody'ego granego przez Duchovny'ego. Wszyscy razem pojawili się później na deskach estrady przy dźwiękach funkującego „Thank You" Sly & the Family Stone.

To nie ostatni raz kiedy będziemy mogli oglądać wspólnie Duchovny'ego i Gillian Anderson. Aktorski duet pojawi się na telewizyjnych ekranach z powracającym po 13 latach „Z archiwum X". Nowe odcinki serialu mają trafić na antenę stacji Fox w styczniu 2016 roku. Za całość będzie odpowiadał twórca oryginalnych serii, Chris Carter.

Byliście fanami „Z archiwum X" w latach 90.?

Robert Skowronski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.