Gwiazdy śpiewają "Imagine" Lennona. Utwór stanie się hymnem czasów koronawirusa?

19.03.2020 11:19
John Lennon|undefined Fot. EAST NEWS

Will Ferrell, Jamie Dornan, Natalie Portman i inni śpiewają "Imagine" Johna Lennona. Gwiazdy dodają fanom otuchy w czasach koronawirusa.

Koronawirus na świecie nadal się rozprzestrzenia. Skutki zachorowań odczuwa lub wkrótce odczuje niemalże każda gałąź gospodarki. Ogromne straty odnotowała już branża rozrywkowa. Duże imprezy muzyczne jak Glastonbury Festival czy tegoroczna Eurowizja zostały odwołane, nie odbędzie się również większość zaplanowanych na wiosnę tras koncertowych, spektakli i filmowych premier.

Gwiazdy śpiewają "Imagine" Lennona. To już hymn pandemii?

Artyści próbują sobie poradzić z kryzysową sytuacją na różne sposoby. Muzycy apelują do swoich fanów o zakup ich muzyki i zespołowego merchu, agencje koncertowe proszą klientów o wstrzymanie się ze zwrotem biletów, które będą obowiązywały przy nowych datach wydarzeń. Również aktorzy łączą swoje siły i wspierają się nawzajem oraz dodają otuchy fanom.

Przeczytaj także

Gal Gadot, odtwórczyni tytułowej roli w filmie "Wonder Woman" postanowiła zaangażować swoich kolegów z branży i nakręcić budujące wideo. Gwiazdy takie jak Will Ferrell, Jamie Dornan i Natalie Portman wykonali znany hit "Imagine" Johna Lennona.

Gwiazda filmów DC wyjaśniła, że od sześciu dni przebywa w izolacji. Doniesienia ze świata o pandemii koronawirusa nastroiły aktorkę "filozoficznie", dlatego postanowiła zaangażować inne gwiazdy kina i stworzyć wyjątkowy cover utworu jednego z Beatlesów.

"Imagine" z 1971 roku dzięki nagraniu może po raz kolei stać się symbolem jedności, wsparcia i walki z kryzysową sytuacją. Gadot przyznała, że do stworzenia wideo zainspirował ją jeden z Włochów, który podczas kwarantanny wyszedł na swój balkon i wykonał utwór Lennona na trąbce.

Zobacz też: Rick Grimes rozpacza nad brakiem papieru toaletowego w dobie koronawirusa. Zobaczcie zabawne wideo 

Joanna Chojnacka
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.