Gwiazdy światowego formatu wpadły na koncert Behemoth. Nergal pochwalił się zdjęciami zza kulis

16.05.2022 11:29
Gwiazdy światowego formatu wpadły na koncert Behemoth. Nergal pochwalił się zdjęciami zza kulis Fot. Romana Makówka

Zobaczcie, kto wpadł na koncert Behemoth w Berkeley!

16 kwietnia 2022 roku grupa Behemoth wyruszyła wraz z Arch Enemy i Napalm Death na wspólną trasę koncertową po Stanach Zjednoczonych. Na jednym z koncertów doszło do niecodziennego spotaknia.

Gwiazdy światowego formatu wpadły na koncert Behemoth

Behemoth wybrał się na trasę koncertową po USA. Tournee "The North American Siege 2022" rozpoczęło się 16 kwietnia w Tempe w Arizonie, a  zakończyło się 15 maja 2022 koncertem w Los Angeles, w The Hollywood Palladium

Adam Nergal Darski, lider Behemoth, tak komentował to przedsięwzięcie:

Nie mogliśmy się doczekać powrotu na trasę. Jeszcze nigdy nie byliśmy bardziej głodni spotkania z naszymi fanami, niż teraz. Oprócz tego, że jesteśmy na trasie w bardzo zacnym towarzystwie,  to jeszcze zaprezentujemy podczas jej trwania całkowicie nową muzykę od Behemoth.

Jednym z miast, do których dotarli muzycy, było Berkeley w Kalifornii. Na tym właśnie koncercie, za kulisami doszło do niecodziennej sytuacji. Na koncercie pojawił się bowiem Lars Ulrich (wraz z żoną Jessicą Miller) oraz Rob Flynn. Muzycy uwiecznili to spotkanie na zdjęciach, które wrzucili na swoje social media.

Berkeley, to był nie tylko jeden z moich najlepszych koncertów na tej trasie, ale także jeden z najlepszych koncertów roku!

- napisał Nergal pod zdjęciami.

Amerykański gitarzysta, wokalista i autor tekstów, Robert Flynn, również pochwalił się niecodziennym spotkaniem:

Podobnie zrobiła Jessica Miller, która prywatnie jest przyjaciółką wokalistki Arch Enemy, Alissy White-Gluz.

Behemoth oraz Arch Enemy zaprezentują się 19 października 2022 roku w katowickiej Hali Spodek.  Ciekawe, czy i tym razem na backstage pojawią się jacyś znamienici goście.

Romana Makówka
Romana Makówka Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.