Halestorm imprezuje i szykuje 3. album

Urszula Drabińska
16.09.2014 11:08
Podpis zdjęcia

W przerwie pomiędzy kolejnymi koncertami Lzzy Hale i spółka znaleźli chwilę, by zajrzeć do studia. Ich nowe utwory mają brzmieć bardziej koncertowo.

Halestrom jest w trasie koncertowej po Stanach Zjednoczonych. Wrażeń muszą mieć bardzo dużo, bo ich głowy aż eksplodują od pomysłów. Mimo że ich poprzednia płyta „The Strange Case Of...” ukazała się zaledwie 2 lata temu, podczas kilku dni przerwy postanowili zahaczyć o studio nagraniowe.

Dzień przed zaszli jeszcze na ostatniego drinka:

halestorm_drink

A kolejnego dnia o poranku złapali za instrumenty:

halestorm_lzzy
halestorm_guitars

Więcej zdjęć na Instagramie.

Jestem bardzo dumna z ostatnich dwóch nagrań, ale myślę, że nadszedł czas na uproszczenia i powrót do sedna, do tego, co robimy najlepiej.

Lzzy tłumaczy, że tego oczekują fani:

Największą różnicą w porównaniu do wcześniejszych nagrań jest to, że staramy się zbudować most pomiędzy tym, co ludzie widzą na żywo, a tym, co słyszą na naszych płytach. Jeszcze tego nie uchwyciliśmy.

Pod koniec września Halestorm zagra jeszcze kilka koncertów. Potem na scenę wraca w listopadzie i grudniu. Być może podczas październikowej przerwy uda im się załapać, o co chodzi.

Ani data premiery trzeciej płyty Halestorm, ani jej tytuł jeszcze nie jest znany.

Urszula Drabińska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.