„Harfiane Bliźniaczki” wzięły się za Blind Guardian

Magda Słomka
21.11.2014 14:37
„Harfiane Bliźniaczki” wzięły się za Blind Guardian Fot. en.wikipedia.org

Harp Twins nie poddają się i wykorzystują swoje pięć minut, dobierając repertuar coraz odważniej. Tym razem wzięły się za „The Bard’s Song”.

Camille i Kennerly Kitt, które wyjątkowo spodobały się naszemu Redaktorowi Naczelnemu, tworzą dalej. Posłuchajcie jak zinterpretowały przebój niemieckiego zespołu Blind Guardian zatytułowany „The Bard’s Song”!

Znane siostry Harp Twins wypromowały się na całym świecie jako dynamiczny rockowy duet, który zarówno w wydaniu akustycznym i elektronicznym brzmi świetnie. Mowa tu oczywiście o graniu na harfie.

W grudniu 2013 roku bliźniaczki wydały długo oczekiwany debiutancki podwójny album. „Harp Attack” zawiera 14 metalowych i rockowych coverów, natomiast na „Harp Fantasy” można znaleźć 14 najpopularniejszych piosenek ze ścieżek dźwiękowych do filmów, programów telewizyjnych, animacji i gier komputerowych.

 1. Fear Of The Dark (IRON MAIDEN)
 2. Send Me An Angel (SCORPIONS)
 3. Nothing Else Matters (METALLICA)
 4. Paint It Black (THE ROLLING STONES)
 5. Don't Fear The Reaper (BLUE ÖYSTER CULT)
 6. It's My Life (BON JOVI)
 7. Smoke On The Water (DEEP PURPLE)
 8. Wish You Were Here (PINK FLOYD)
 9. Zombie (CRANBERRIES)
 10. With Or Without You (U2)
 11. Sweet Child O' Mine (GUNS N' ROSES)
 12. Highway To Hell (AC/DC)
 13. Stairway To Heaven (LED ZEPPELIN)
 14.  Dream On (AEROSMITH)

Harp Twins zaczęły publikować w sieci filmiki z coverami już kilka lat temu. Do tej pory ich klipy wyświetliło około 14 milionów użytkowników serwisu YouTube. Dziewczyny mają także około 100 000 fanów na Facebooku. Chyba o czymś to świadczy…

Podobają Wam się?

Magda Słomka Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.