Historia Blink-182 w 5 minut

Aleksandra Degórska
28.11.2016 16:38
Historia Blink-182 w 5 minut Fot. kadr z wideo

Szybka powtórka z historii poppunku? Mamy dla Was nagranie YouTubera, który w oka mgnieniu wykonał numery z wszystkich płyt zespołu.

Kapela całkiem niedawno, bo 1 lipca 2016 roku wydała longplay zatytułowany „California”, który był promowany przez singiel „Bored To Death”. Przy tej okazji warto sobie nieco odświeżyć pamięć i wrócić do samego początku jak to wszystko się zaczęło.

Pewien YouTuber stworzył nagranie, w którym przedstawił muzyczną historię Blink-182 w ponad 5 minut. Począwszy od demówki „Buddha”, gdzie na bębnach wyżywał się Scott Raynor, potem mamy pierwszy studyjny krążek „Cheshire Cat” z 1995 roku i tak oto przenosimy się do kiczowatych lat 90. do słonecznej Kalifornii.

YouTuber odegrał utwory z kolejnych płyt, żeby pokazać rozwój kapeli na poszczególnych płytach. Jeśli zatem chcecie szybko nadrobić zaległości w swojej wiedzy to teraz macie na to niepowtarzalną okazję i zajmie to Wam naprawdę mało czasu.

W sumie gitarzysta wykonał 34 numery. Przy każdym utworze wyświetlana jest okładka płyty z nazwą i jest to niezła podpowiedź dla tych, którzy może nie znają dobrze repertuaru poppunkowej kapeli.

Takie szybkie powtórki z historii kapel to już nic nowego, bo YouTuberzy lubią tego typu przeróbki. 75 utworów Lamb of God w 7 minut, 80 utworów Machine Head w 8 minut czy 99 utworów Metalliki w 10 minut - to już wszystko przerabialiśmy. Zapewne na tym się nie skończy i YouTuberzy jeszcze zdołają wymyślić coś równie błyskotliwego.

Jak oceniacie nagranie przedstawiające historię Blink-182 w 5 minut?

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.