Hollywood Undead zgubił maski i wydał nową EP-kę. Posłuchajcie nowych kawałków

Kamil Kacperski
06.11.2018 13:52
Hollywood Undead|undefined Fot. materiały prasowe

Kalifornijski zespół postanowił nieco zmienić swój wizerunek i wydać "poważniejszy" album "Psalms", na którym znalazły się utwory życiu, śmierci i samobójstwie.

Nowy minialbum Hollywood Undead zawiera 3 nowe utwory i 2 wcześniej wydane single - "Gotta Let Go" i "Another Level". Krążek został wydany 2 listopada 2018 roku bez żadnej zapowiedzi ze strony zespołu, przez co okazał się być bardzo miłą niespodzianką dla fanów formacji. Świeże kawałki to nie jedyna nowość w zespole - panowie postanowili pozbyć się masek, które charakteryzowały ich przez trwającą już ponad dekadę działalność. 

Hollywood Undead Fot. foto: materiały prasowe

Na temat EP-ki "Psalms" wypowiedział się jeden z muzyków Hollywood Undead, Johnny 3 Tears. Mężczyzna stwierdził, że to najmroczniejsze wydawnictwo zespołu, który popularność zdobył głównie imprezowymi piosenkami o piciu i zabawie. Tym razem panowie postanowili stworzyć muzykę opowiadającą o ciężkich przeżyciach i tej niezbyt kolorowej stronie życia:

Naszymi motywami przewodnimi na "Psalms" są śmierć, życie i samobójstwo. Jako zespół staramy się dzielić nadzieją - na tym projekcie chodzi nam głównie o odkupienie. Gdybym mógł, to porozmawiałbym z każdą osobą, która potrzebuje pomocy. Ale niestety nikt na świecie nie jest w stanie tego zrobić, dlatego my tworzymy muzykę. Mamy nadzieję, że komuś ona pomoże. Wiem, że nam już uratowała życia. 

Hollywood Undead powraca z nową muzyką

Zespół opublikował 3 nowe utwory - "Bloody Nose", "Live Fast Die Young" oraz "Something to Believe". Posłuchajcie ich w całości:

Panowie postanowili również wybrać się na trasę koncertową po USA, na której będą towarzyszyli Cypress Hill. Hollywood Undead odwiedzili Polskę w 2018 roku aż trzykrotnie - raz wystąpili w roli supportu Hollywood Vampires, a kilka dni wcześniej zagrali koncerty jako gwiazdy wieczoru w Krakowie i Gdańsku. 

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.