Hollywood Vampires i Lzzy Hale zagrali cover Led Zeppelin

Justyna Kierzkowska
27.09.2015 17:10
Hollywood Vampires i Lzzy Hale zagrali cover Led Zeppelin Fot. kadr z wideo

„Wampiry Hollywoodu” i wokalistka zespołu Halestorm zagrali razem na scenie w Rio de Janeiro. Jak w wykonaniu muzyków brzmiał utwór „Whole Lotta Love” Led Zeppelin?

Fani, którzy zdecydowali się kupić bilety na czwarty dzień festiwalu Rock in Rio mogą czuć się usatysfakcjonowani. W Brazylii pojawiło się kilkunaście zespołów i wykonawców grających muzykę rockową, metalową i elektroniczną, wśród których były m.in. System of a Down, Queens of the Stone Age, Lamb of God i Halestrom.

Na brazylijskiej scenie pojawiła się też grupa Hollywood Vampires. Alice Cooper, Duff McKagan i Matt Sorum z Guns N' Roses, Joe Perry z Aerosmith, Johnny Depp, Tommy Henriksen i Bruce Witkin zagrali przebój Led Zeppelin z 1969 roku - utwór „Whole Lotta Love” z albumu „Led Zeppelin II”. 

Ale to nie koniec niespodzianek, które przygotowała grupa Hollywood Vampires. Na scenie muzyków wsparła Lzzy Hale z zespołu Halestorm. Wokalistka zaśpiewała razem z Alice Cooperem i zagrała na gitarze. 

Zobaczcie, jak wyglądał ich występ w Rio de Janeiro.

Chociaż Hollywood Vampires powstał w lutym 2015 roku, grupa wydała już swoją debiutancką płytę. Album Hollywood Vampires miał swoją premierę 11 września 2015 roku i został nagrany w hołdzie muzykom rocka lat 70. XX wieku.

Na krążku znalazły się m.in. covery The Who, The Beatles, Led Zeppelin, Pink Floyd oraz  dwa nowe utwory skomponowane przez duet Alice Cooper i Johnny Depp: „Raise The Dead” i „My Dead Drunk Friends”. Producentem albumu został Bob Ezrin odpowiedzialny m.in za płyty Pink Floyd, Petera Gabriela czy Kiss.  

Jak podoba się Wam występ Hollywood Vampires z Lzzy Hale?

Justyna Kierzkowska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.