Ile lat mają gwiazdy polskiego rocka i metalu?

Magda Słomka
04.05.2015 18:36
Ile lat mają gwiazdy polskiego rocka i metalu? Fot. REPORTER / East News

Sprawdziliśmy, co o wieku polskich gwiazd rockowej i metalowej sceny muzycznej mówi popularna strona „How Old Do I Look”. Na ile lat wyglądają Titus, Litza, Piotr Rogucki i inni?

Szał na odmładzanie trwa. Aplikacja, która może potwierdzić czy jesteś tak młody, jak myślisz, bije rekordy popularności. Użycie „How Old Do I Look” grozi jednak małą depresją. Dzieje się tak wtedy, gdy dowiesz się, że ta niewielka zmarszczka na Twoim czole wcale nie jest taka mała i sugeruje ludziom, że masz 30 lat więcej, niż myślałeś, że masz. Jest to więc narzędzie dla odważnych.

O co chodzi? Wchodzisz na stronę „How Old Do I Look”, wgrywasz swoje zdjęcie i... sprawdzasz ile masz lat. Nie oszukuj: robot Microsoftu nie rozpozna Twojej twarzy, jeśli zakryjesz ją okularami przeciwsłonecznymi!

Postanowiliśmy sprawdzić, jak ma się kondycja gwiazd rocka i metalu według popularnej strony. Wyniki są zaskakująco łaskawe... No, może nie dla wszystkich. Obejrzyjcie naszą galerię zdjęć!

A Wy ile macie lat według „How Old Do I Look”?

Magda Słomka Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.