Iron Maiden z nowym klipem. Zobacz krwawy teledysk do "Stratego" [WIDEO]

09.09.2021 13:20
Iron Maiden Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

Zespół Iron Maiden podzielił się nowym teledyskiem do singla "Stratego". Utwór promuje najnowszy krążek zespołu zatytułowany "Senjutsu".

3 września 2021 Iron Maiden wydał nowy album zatytułowany "Senjutsu" - jest to 17. krążek w dorobku zespołu i następca płyty "The Book of Souls" z 2015 roku. Na pierwszy singiel wybrano utwór "The Writing On The Wall", zaś potem poznaliśmy singiel "Stratego", do którego zaprezentowano właśnie teledysk. Jak prezentuje się najnowszy klip od Iron Maiden?

Polecamy

Iron Maiden z nowym klipem. Zobacz krwawy teledysk do "Stratego" [WIDEO]

Ponad 80-minutowy krążek został nagrany we wczesnym 2019 roku we Francji w studiu Guillaume Tell Studio. Na drugi singiel Iron Maiden wybrał utwór ''Stratego". Do kawałka powstał animowany teledysk w azjatyckim klimacie. Podobną animację mogliśmy oglądać podczas premiery pierwszego singla. Zobaczcie, jak prezentuje się najnowsze wideo od Iron Maiden:

Zespół w swoim oświadczeniu napisał, że nowy album jest "bardzo zróżnicowany, a niektóre kawałki są bardzo długie", co oczywiście jest prawdą. Krążek ''Senjutsu" zbiera pozytywne recenzje, a nowe piosenki usłyszymy na żywo w przyszłym roku. Iron Maiden zagra koncert w Polsce 24 lipca 2022 na PGE Narodowym w Warszawie.

Polecamy
Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.