Iron Maiden zaprezentował drugi singiel z nadchodzącej płyty. Jak brzmi "Stratego"?

20.08.2021 10:25
Iron Maiden zaprezentował drugi singiel z nadchodzącej płyty. Jak brzmi "Stratego"? Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

Na 3 września 2021 Iron Maiden zapowiedział premierę swojego nowego wydawnictwa. Posłuchajcie drugiego singla!

Siedemnasty studyjny album Iron Maiden ukaże się 3 września 2021 za pośrednictwem Parlophone Records. Grupa wyda go po 6 latach przerwy. Pierwszym singlem promującym nadchodzące wydawnictwo była piosenka "The Writing On The Wall", do której został stworzony również animowany teledysk.

Iron Maiden zaprezentował drugi singiel z nadchodzącej płyty

Jeszcze w październiku 2020 Bruce Dickinson wyznał w rozmowie z fanami, że kapela pisze materiał na kolejną płytę. Natomiast w marcu 2021 Adrian Smith zdradził, że kapela pracuje nad czymś ekscytującym. Teraz wiadomo dokładnie, co miał na myśli.

Polecamy

19 sierpnia 2021 roku ukazał się drugi singiel z tej płyty. Najnowszy singiel Iron Maiden zatytułowany "Stratego" i niewątpliwie ma szanse stać się kolejnym wielkim przebojem Żelaznej Dziewicy.

17. studyjny album Iron Maiden ukaże się 3 września 2021 roku i będzie nosić tytuł "Senjutsu". Na płycie ukaże się 10 utworów, za produkcję odpowiada Kevin Shirley oraz Steve Harris.

Dyskografię Iron Maiden zamyka album "The Book of Souls" z 2015 roku, więc musieliśmy zaczekać aż 6 lat na nowy materiał. Czekamy zatem niecierpliwie na kolejne utwory od kapeli, miejmy nadzieję, że Iron Maiden podzieli się kolejnymi piosenkami już niebawem.

Iron Maiden w Polsce 2022 roku

Iron Maiden poinformował swoich fanów o przesunięciu trasy Legacy of the Beast w związku z pandemią koronawirusa.Polski koncert miał się odbyć 11 czerwca 2021.
Iron Maiden zagra w naszym kraju dopiero 24 lipca 2022. Wydarzenie odbędzie się na PGE Narodowym w Warszawie. Wszystkie bilety zachowują ważność. Tam, gdzie to możliwe, suporty pozostaną te same, jak zapowiedziane na ten rok.

Zobacz również: Royal Blood nagrał cover Metalliki. Jak brzmi ''Sad but True'' w wykonaniu duetu?

Romana Makówka
Romana Makówka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.