Ivan Moody jest na dobrej drodze do powrotu do Five Finger Death Punch

Aleksandra Degórska
11.07.2017 11:02
Ivan Moody jest na dobrej drodze do powrotu do Five Finger Death Punch Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

Wokalista walczy z uzależnieniem, ale dzięki wsparciu kapeli oraz fanów wie, że uda mu się wygrać tę bitwę.

Historia Five Finger Death Punch to opowieść o odejściach i powrotach wokalisty. Ivan Moody podczas ostatniej trasy koncertowej zespołu został zastąpiony przez Phila Labonte z All That Remains oraz syna Bruce'a Dickinsona. Wokalista wrócił do szeregów kapeli, jednak 12 czerwca 2017 roku podczas koncertu w Tilburg w Holandii wyznał, że jest to jego ostatni występ z zespołem.

Zastąpił go Tommy Vext i okazuje się, że Ivan Moody zrezygnował z koncertów, bowiem rozpoczął walkę z uzależnieniem od alkoholu. W oficjalnym oświadczeniu wokalista podziękował za wsparcie fanów i kolegów z kapeli w tym trudnym czasie.

Chciałbym zwrócić się do Was wszystkich i wyrazić mój głęboki żal, że nie byłem w stanie skończyć ostatnich koncertów w ramach naszej letniej trasy po Europie. Jestem w placówce leczniczej, rozwiązując swoje problemy z uzależnieniami, które kolidowały ze wszystkim w moim życiu. Kocham Was i swoją kapelę... To jest moja praca i nie mogę sobie wyobrazić życia bez tego. Poświęcam się w 100%, by jak najszybciej powrócić do zdrowia i do gry na scenie z Five Finger Death Punch.

Muzyk wyznał, że jest na dobrej drodze, żeby wystąpić w Springfield w stanie Illinois w sierpniu 2017. Moody dąży do tego, aby wystąpić na każdym koncercie w Ameryce Północnej i Europie.

Chciałbym podziękować Tommy'emu Vext, który zrobił kawał dobrej roboty zastępując mnie. Chciałbym podziękować moim braciom z 5FDP za wsparcie w czasie tych trudnych dni. Byliśmy w piekle i z powrotem, nie zatrzymamy się.

Wokalista zwrócił się oczywiście do swojej rodziny, przyjaciół oraz fanów, którzy wspierali go w trudnych chwilach. To nie był łatwy rok dla Moody'ego, ale otucha ze strony tych wszystkich osób dała siłę muzykowi.

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.