Jak Mastodon zagrał na festiwalu Rock In Rio?

Robert Skowronski
29.09.2015 18:26
Jak Mastodon zagrał na festiwalu Rock In Rio? Fot. Retna/Photoshot/REPORTER/East News

Muzycy zagrali koncert podczas brazylijskiej edycji festiwalu Rock In Rio. Zobaczcie wideo z całego występu Mastodona i poczujcie się, jakbyście tam byli!

Festiwal Rock In Rio w 2015 roku obchodzi 30. rocznicę swojego istnienia. Podczas tej edycji, tak jak i w trakcie poprzednich, na festiwalowej scenie wystąpiły największe sławy ciężkiego brzmienia, m.in. grupy Korn, Metallica czy System of a Down. W tym „metalowym crème de la crème” znalazła się też grupa Mastodon.

W jakiej formie jest zespół? Przekonajcie się o tym, oglądając zapis koncertu, dzięki któremu choć na trochę poczujecie gorąc tej festiwalowej atmosfery z Brazylii:

Setlista:

 1. Tread Lightly
 2. Once More 'Round the Sun
 3. Blasteroid
 4. The Motherload
 5. Chimes at Midnight
 6. High Road
 7. Aqua Dementia
 8. Halloween
 9. Bladecatcher
 10. Black Tongue
 11. Ember City
 12. Crystal Skull
 13. Blood and Thunder

Jak Wam się podobał występ Mastodona? Bo zespół nie krył swojej ekscytacji po wystąpieniu przed tak liczną publicznością i podzielił się zdjęciem upamiętniającym to wydarzenie:

Ostatni studyjny album grupy, „Once More 'Round the Sun”, ukazał się w 2014 roku. Od tego czasu zespół skupia się na promocji krążka na koncertach, choć pozwala sobie też na inne poboczne akcje, jak np. występ w jednym z odcinków serialu „Gra o Tron”, czy wydanie własne piwa o nazwie Motherpuncher.

Robert Skowronski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.