Jak Papa Roach ćwiczy przed koncertami z Five Finger Death Punch?

Magda Słomka
04.09.2015 14:15
Jak Papa Roach ćwiczy przed koncertami z Five Finger Death Punch? Fot. kadr z wideo

Kalifornijscy muzycy z Papa Roach ćwiczą przed wyruszeniem w trasę koncertową po USA z kolegami z Five Finger Death Punch. Jak wyglądają próby przed występami?

Amerykańskie koncerty kapel zbliżają się wielkimi krokami. Już 4 września 2015 roku zespoły udadzą się w jesienna trasę koncertową z gościnnym udziałem grup In This Moment i From Ashes to New.

Specjalnie dla fanów zespół Papa Roach udostępnił klip zza kulis, na którym mogą podejrzeć, jak wyglądają przygotowania do tak ważnego wydarzenia. Zobaczcie sami!

Pierwszy koncert odbędzie się w Lexington w stanie Kentucky, a ostatni planowany jest na 9 października 2015 roku w Glen Falls w stanie Nowy Jork. Lexington już czeka...

Muzycy z Papa Roach i Five Finger Death Punch pozwolili swoim fanom zabrać głos w sprawie tego, gdzie najchętniej usłyszeliby kapele. Doczekali się 1,5 miliona odpowiedzi, do których dostosowali przystanki na trasie koncertowej.

Artyści zaprosili do udziału w trasie dwie młodsze grupy nie bez powodu. Wokalista Papa Roach, Jacoby Shaddix,  wyznał, że wierzy w muzykę rockową i jak najbardziej widzi dla niej przyszłość...

Nadchodzi nowa fala młodszych, cięższych zespołów - Of Mice & Men, Bring Me The Horizon, We Came As Romans… ze świeżym, nowym rockowym brzmieniem. To są dzieciaki, które słuchały Papa Roach, Korna i Deftones jeszcze będąc dziećmi. Są naszymi bratnimi duszami, ponieważ  mówią: „Yo, kolesie, to wy nas zainspirowaliście”. A my na to: „A wy inspirujecie nas teraz”.

Muzyk twierdzi, że rock przejdzie jeszcze odrodzenie i za 5 lat znów będzie największy na świecie. Oby miał rację!

foto: materiały prasowe Fot. foto: materiały prasowe

Papa Roach promuje album „F.E.A.R.” wydany 27 stycznia 2015 roku, na którym znalazły się m.in. utwory „Warriors”, „Face Everything And Rise” oraz „Broken As Me”, „Never Have to Say Goodbye” i „Gravity”.

Chcielibyście żeby Papa Roach wystąpił w Polsce?

Magda Słomka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.