Jak brzmi „Africa” Toto ułożona z dźwięków z „Minecrafta”?

Maciej Koprowicz
10.09.2018 12:27
|north Fot. kadr z wideo

Wyobraźnia twórców coverów słynnego utworu Toto jest nieograniczona. Pewien youtuber znaną wszystkim melodię „zagrał”, wykorzystując dźwięki z popularnej gry komputerowej.

Ta piosenka to prawdziwy fenomen. Z jakiegoś powodu przebój zespołu Toto z 1982 roku stał się w ostatnich latach hitem internetu. Opanował media społecznościowe i stał się kanwą niezliczonych memów. Szaleństwo na punkcie utworu „Africa” zdumiewa nawet jej twórców, o czym mówił w wywiadzie dla Antyradio.pl klawiszowiec zespołu, Steve Porcaro.

W sieci znaleźć można tysiące zabawnych coverów piosenki. Fantazja internautów nie zna granic – kultową „Afrikę” zagrano już na niemal wszystkie możliwe sposoby. Niejaki Grande1899 stworzył własną wersję utworu Toto z… dźwięków z gry „Minecraft”.

„Afrikę” Toto w Minecraft

Youtuber „ułożył” swój cover wyłącznie z efektów dźwiękowych, użytych w słynnej grze o stawianiu klocków. Efekt jest imponujący – posłuchajcie sami:

„Africa” Toto – covery

Czy internautom kiedyś skończą się pomysły na covery „Afriki”? To pytanie retoryczne. Słyszeliśmy już ją w porządku alfabetycznym i w dosłownej, polskiej wersji, w wykonaniu postaci z kreskówek, samochodów i stacji dyskietek, a także zagraną na kurczakach i dziecięcych klawiszach. Nie zabrakło również wersji w stylu black metal.

Maciej Koprowicz Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.