Jak brzmi Slayer w wykonaniu nastolatków? Posłuchaj coveru "War Ensemble"

Aleksandra Degórska
21.02.2019 11:43
Slayer w wykonaniu nastolatków|undefined Fot. kadr z wideo

Młode pokolenie wie, co dobre. Sprawdźcie, jak młodzież wypadła w utworze Slayera.

Trudno w to uwierzyć, ale Slayer niestety postanowił skończyć karierę. 37 lat minęło jak jeden dzień, a fanom ciągle jest mało. Całe szczęście zespół zaplanował długą trasę koncertową, by należycie pożegnać się z wielbicielami grupy. Są oni w stanie zrobić wszystko dla ukochanego zespołu - jeden z fanów został wyrzucony z koncertu Slayera i próbował dopłynąć na niego z powrotem. To się nazywa dopiero poświęcenie! Częściej jednak zdarzają się covery i naprawdę jest w czym wybierać.

Slayer i numer "War Ensemble" w wykonaniu nastolatków [WIDEO]

Nagrywając przeróbkę hitu ulubionej kapeli sporo się ryzykuje - bardzo łatwo jest zniszczyć utwór, a tego prawdziwi fani nigdy ci nie wybaczą. Jeżeli jednak masz talent i wkładasz w piosenkę całe swoje serducho, to taki cover na pewno się uda.

Przeczytaj także

Tak też się stało w przypadku dzieci z O’Keefe Music Fundation - organizacji non-profit, gdzie dzieciaki mogą rozwijać swoje talenty. Dotychczas na Antyradio.pl pisaliśmy już o ich coverach Slipknota czy Toola. Teraz nadszedł czas na Slayera i numer "War Ensemble". Za kawałek z płyty "Seasons in the Abyss" wzięli się nastolatkowie, którzy pokazali, że nieźle szarpią struny instrumentów i headbanging opanowali do perfekcji!

Slayer zagra koncert w Polsce w 2019

Polscy fani Slayera będą mieli kolejną okazję, żeby zobaczyć grupę na żywo. 4 czerwca 2019 Slayer pojawi się w Arenie Gliwice w ramach trasy World Final Tour.  

>> TUTAJ KUPISZ BILET NA KONCERT SLAYERA <<

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.