Jak brzmią Jared Leto i Chester Bennington w duecie?

Magda Słomka
13.11.2015 15:36
Jak brzmią Jared Leto i Chester Bennington w duecie? Fot. kadr z wideo

Za chwilę się dowiecie słuchając mashupu kawałków 30 Seconds To Mars i Linkin Park!

Zastanawiacie się czasem, jak brzmiałyby najpopularniejsze zespoły, gdyby nagrały wspólnie utwór? A może chcielibyście sprawdzić możliwości danych kapel, by orzec która jest lepsza? Jeśli chodzi o grupy z Jaredem Leto i Chesterem Benningtonem na czele, możecie to zrobić dzięki kompilacji dwóch kawałków – „What I've Done” Linkin Park i „From Yesterday” 30 Seconds To Mars.

Po raz kolejny właściciel kanału ShellacRecord wyszedł naprzeciw oczekiwaniom YouTube'owych subskrybentów i spełnił ich życzenia. Pod filmami na jego profilu można wysyłać propozycje mashupów o jakich marzyliście. Wśród nich znalazła się składanka kawałków Linkin Park i 30 Seconds To Mars. Oto „What I've Done Yesterday”.

Jeśli jesteście wielbicielami łączenia bardziej lub mniej pasujących do siebie utworów, mamy dla Was całkiem pokaźny zbiór... Sprawdźcie, jak by to było, gdyby Nirvana zagrała z Alice In Chains i Depeche Mode, Queens Of The Stone Age z Adele, Linkin Park z Bring Me The Horizon, Iron Maiden z Judas Priest, Avenged Sevenfold z Katy Perry oraz Iron Maiden z 2Cellos i domieszką Metalliki! Jest jeszcze Metaldeth, czyli połączenie „Disposable Heroes” z płyty „Master of Puppets” Metalliki oraz „Holy Wars… The Punishment Due” z krążka Megadeth „Rust in Peace”.

30 Seconds To Mars pasuje do Linkin Park?

Magda Słomka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.