Jak fani Slayera wariowali przed koncertem w 1985 roku?

Aleksandra Degórska
24.12.2018 14:22
Fani Slayera w 1985|undefined Fot. kadr z wideo

Jeżeli fani Slayera tak szaleli przed koncertem, to bo musiało się dziać na samym występie.

Niejedna kapela patrząc na fanów Slayera może poczuć się zazdrosna. Wielbiciele zespołu są wpatrzeni w muzyków Slayera, wybaczają im wszelkie potknięcia i wydają ostatnie oszczędności na bilety na koncerty ulubionego zespołu. Niestety każda grupa kiedyś musi powiedzieć "stop" i Slayer postanowił po 37 latach na scenie wybrać się na emeryturę. W związku z tym zespół zapowiedział pożegnalne koncerty i wystąpił w Łodzi w listopadzie 2018.

 Fani Slayera w 1985 roku

37 lat minęło jak jeden dzień - tak zapewne mógłby powiedzieć niejeden fan. Czasy się zmieniają, kapela wydaje raz lepsze, raz gorsze płyty, ale prawdziwi fani są ze swoim zespołem do końca. W związku z końcem kariery fani odkopują coraz ciekawsze nagrania i tak oto przypomniano sobie o starym wideo z 1985 roku. Na nagraniu widać fanów Slayera szalejących przed koncertem zespołu w Nowym Jorku. Mężczyźni zdzierali gardła, pokazywali diabelskie rogi i w ogóle nie wstydzili się kamery.

Slayer zagra koncert w Polsce w 2019

Polscy fani zespołu będą mieli jeszcze okazję zobaczyć kapelę w akcji. Slayer zagra koncert w Arenie Gliwice 4 czerwca 2019 w ramach trasy World Final Tour. Bilety na koncert w cenie od 190 złotych są dostępne w ogólnej sprzedaży od 5 grudnia 2018 na LiveNation.pl. Wejściówki można również nabyć za pośrednictwem ebilet.pl.

>>TUTAJ KUPISZ BILET NA KONCERT SLAYERA<<

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.