Jak wynająć znanego muzyka metalowego?

Robert Skowronski
22.05.2015 09:10
Jak wynająć znanego muzyka metalowego? Fot. materiały prasowe

Niektórzy w sieci szukają swojej drugiej połówki, a niektórzy muzyków wykonujących metal. Dla tych drugich powstała strona Metal For Hire, gdzie swoje usługi oferują m.in. członkowie Megadeth, Soilwork, Lamb of God i innych zespołów.

Portal jest dopiero w fazie rozwoju, dlatego nie znajdziemy tu zatrważającej liczby sław, ale osoby, z których usług możemy skorzystać i tak mają sporo osiągnięć na koncie. Pomoc przy nauce śpiewu lub gry na instrumencie, opcję udziału w twojej sesji nagraniowej jako producent lub muzyk, mają w swojej ofercie m.in. Bjorn Strid (Soilwork), Jason Bittner (Shadows Fall), Glen Drover (Megadeth, King Diamond, Testament) czy Doc Coyle (Lamb of God, Trivium).

metal-for-hire

To jednak nie wszystko, gdyż do wynajęcia są jeszcze fotografowie poczytnych magazynów, takich jak: „Rolling Stone" czy „Revolver", a nawet DJ'e lub producenci - Tommy Jones (Slayer, Testament, Kataklysm). Młodzi muzycy, współpraca z największymi jest na wyciągnięcie ręki!

Są już pierwsze efekty kolaboracji między muzykami. DJ HeavyGrinder, która sama oferuje też swoje muzyczne usługi poprzez Metal For Hire, nagrała utwór z Jonem Howardem z zespołu Threat Signal i Vise Versa.

twitter
Przeczytaj także

Oczywiście zatrudnienie danego „metalowego ogłoszeniodawcy" ma zawsze swoja cenę. Tę jednak ustalamy sami. Poprzez wejście w dany profil i kliknięcie „Zatrudnij mnie" możemy wybrać interesującą nas opcję z zakresu współpracy konkretnej osoby. Następnie ustalamy budżet, jaki możemy na to przeznaczyć. Jego zakres wynosi od 10 dolarów do ponad 5000.

A Wy kogo byście zatrudnili do nagrania swojej płyty?

Robert Skowronski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.