Jared Leto w zwiastunie „Suicide Squad”

Robert Skowronski
13.07.2015 07:52
Jared Leto w zwiastunie „Suicide Squad” Fot. kadr z wideo

Obraz, w którym jako Joker pojawi się Jared Leto z 30 Seconds to Mars jest już coraz bliżej oficjalnej premiery. W oczekiwaniu na to wydarzenie można już zobaczyć trailer „Suicide Squad” w reżyserii Davida Ayera.

Podczas trwania Comic-Conu 2015 na panelu wytwórni Warner Bros. zaprezentowano zwiastun jednej z najbardziej wyczekiwanych premier przyszłego roku. W takt przestrzennej muzyki ujawniany jest zarys fabularny. Będzie to historia tytułowej drużyny skazańców. W zamian za ułaskawienie mają oni wykonać samobójcze zadanie, któremu mogą podołać wyłącznie osoby nie mające nic do stracenia. 

Poznajemy kolejnych członków grupy Suicide Squad. Wisienką na torcie jest Jared Leto w roli Jokera. Widzimy też m.in. Margott Robbie i Willa Smitha, którzy wcześniej dostali od wokalisty 30 Seconds to Mars specyficzne prezenty. Zobaczcie!

Wytwórnia nie udostępniła jeszcze oficjalnie trailera, to co mogliśmy zobaczyć zostało zarejestrowane kamerą przez jednego z widzów. Dzięki amatorskim nagraniom wiemy także, że w filmie pojawi się postać Batmana zagrana przez Bena Afflecka.

Dzieło w reżyserii Davida Ayera według wstępnych planów ma trafić do kin 3 sierpnia 2016 roku. Liczymy, że studio Warner Bros. widząc, że trailer do „Suicide Squad” tak szybko wyciekł do sieci wkrótce udostępni wersję w wysokiej jakości.

Jak Wam się podoba trailer do filmu z Jaredem Leto?

Robert Skowronski Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.