Jonathan Davis ma koronawirusa. W jakim stanie jest wokalista Korna?

17.08.2021 16:23
Korn Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

Koncerty Korna zostały przełożone z powodu wykrycia koronawirusa u Jonathana Davisa.

Korn przełożył kilka koncertów z powodu pozytywnego testu na koronawirusa u wokalisty. Parę dni przed tym zespół poinformował, że w ekipie Korna pojawiły się przypadki zakażenia, niestety również Jonatha Davis się zaraził. W jakim stanie jest wokalista?

Polecamy

Jonathan Davis ma koronawirusa. W jakim stanie jest wokalista Korna?

W oświadczeniu Korna możemy przeczytać, że w sobotę, 14 sierpnia, Jonathan Davis otrzymał pozytywny wynik testu na koronawirusa. Z tego powodu zespół musi przesunąć koncerty na październik i listopad, zaś 2 występy w ogóle nie dojdą do skutku w związku z problemami z ustaleniem nowej daty. 

Korn poinformował również, jak czuje się Jonathan Davis:

Jonathan jest dobrej myśli, odpoczywa i wraca do normy. Jesteśmy zawiedzeni sytuacją tak samo jak Wy, ale przejdziemy to i nie możemy się doczekać, gdy wrócimy na trasę. 

Korn zagra koncert w Polsce w 2022

Miejmy nadzieję, że wokalista szybko wróci do dobrej formy i zobaczymy go w przyszłym roku w naszym kraju. Korn ma zaplanowany koncert w Warszawie 31 maja 2022. Zespół był zmuszony przenieść swój koncert z powodu pandemii koronawirusa.

Polecamy
Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.