Jonathan Davis z Korna jako numetalowy złoczyńca w kreskówce Cartoon Network

Maciej Koprowicz
04.10.2017 11:54
Jonathan Davis z Korna jako numetalowy złoczyńca w kreskówce Cartoon Network Fot. kadr z wideo

Lider Korna wystąpił w nietypowej dla siebie roli. W serialu animowanym „OK K.O.! Po prostu walcz” użyczył głosu kaktusopodobnemu stworowi, który najwyraźniej jest fanatykiem nu metalu.

Korn w swojej twórczości zawsze poruszał bardzo ciężkie tematy, choćby w piosence „Daddy”. Obecnie jest dość poważnym zespołem, ale prywatnie jego muzycy są bardzo sympatycznymi facetami. Świetnie dogadują się też z dzieciakami – a to nauczą jednego headbangingu, a to wezmą innego na trasę koncertową po Ameryce Łacińskiej, by grał z nimi na basie.

Mając na uwadze bogate doświadczenia Korna w pracy z dziećmi, może nie być zaskakujący fakt, że jego lider, Jonathan Davis gościnnie wystąpił w serialu animowanym. Wokalista użyczył swojego głosu na potrzeby kreskówki Cartoon Network, „OK K.O: Lets be Heroes”, w Polsce emitowanej pod tytułem „OK K.O.! Po prostu walcz”.

Muzyk wcielił się w przypominającego humanoidalnego kaktusa złoczyńcę, niejakiego Succulentusa, który w odcinku „Happy Mother’s Day” rzucił wyzwanie Carol, matce głównego bohatera serialu. Jego postać najwyraźniej jest wielbicielem nu metalu – ubrana jest stosownie do rockowej mody sprzed kilkunastu lat i nieustannie cytuje słynne utwory gatunku. W dialogach słyszymy nawiązania do utworów Linkin Park („Numb”, „Crawling”), System Of A Down („Chop Suey”), Disturbed („Down With The Sickness”), Evanescence („Bring Me To Life”) i oczywiście Korna. Zabawnie brzmią cytaty z „Blind”, “Freak On A Leash” „Thoughtless” i „Falling Away From Me” w kreskówce, w dodatku wypowiadane głosem samego Jonathana Davisa. Zobaczcie sami:

To nie pierwsza przygoda lidera Korna z animacją. Jego animowana postać pojawiła się w teledysku grupy Sunflower Dead, a  jego zespół przedstawiony został jako żywe kolby kukurydzy w parodystycznym filmiku z serii Secret Metal Mysteries.

Maciej Koprowicz Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.