Jubileuszowy koncert Comy do ściągnięcia w sieci!

Urszula Drabińska
21.10.2014 16:46
Jubileuszowy koncert Comy do ściągnięcia w sieci! Fot. materiały prasowe

Kontrolowany przeciek do sieci – tak można nazwać niespodziankę, jaką zespół Coma przygotował dla swoich fanów. Ściągnijcie koncert z Jarocina, na pełnym legalu i za niewielkie pieniądze!

3 listopada 2014 roku odbędzie się premiera pamiątkowego wydawnictwa zespołu Coma związanego z dziesięcioleciem debiutanckiego albumu.

„Pierwsze wyjście z mroku 2014 – Live in Jarocin” to zapis video unikalnego koncertu, który odbył się 19 lipca, podczas tegorocznej edycji Jarocin Festiwal. Zespół, po raz pierwszy w historii, wykonał wtedy na żywo cały album. Udany klimat tamtego wieczoru będzie można poczuć, kupując plik na platformie www.nuplays.pl.

Cena koncertu w jakości HD będzie wynosić 8,99 zł. Niska kwota jest ukłonem w stronę fanów oraz podkreśla pamiątkowy, a nie komercyjny charakter akcji.

Wydawnictwo promuje również trwającą aktualnie trasę zespołu Coma, „Pierwsze wyjście z mroku 2014”, która jest kontynuacją jarocińskiej formuły. Jako utwór promujący to wydawnictwo, zespół wybrał tytułowe „Pierwsze wyjście z mroku”:

Wydawnictwo można zamówić już od dzisiaj pod tym linkiem coma.nuplays.pl.

Dzisiaj wystartował również oficjalny kanał YouTube zespołu Coma, który można znaleźć pod tym adresem: youtube.com/user/comaoficjalny.

Lista utworów albumu „Pierwsze wyjście z mroku 2014 – Live in Jarocin”:

 1. Leszek Żukowski
 2. Sierpień
 3. Chaos kontrolowany
 4. Pierwsze wyjście z mroku
 5. Pasażer
 6. Ocalenie
 7. Spadam
 8. Czas globalnej niepogody
 9. Nie wierzę skurwysynom
 10. Skaczemy
 11. Zbyszek
 12. Sto tysięcy jednakowych miast
Urszula Drabińska Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.