Kirk Hammett uratował gitarzystę Slayera podczas występów Wielkiej Czwórki

20.08.2020 13:50
Kirk Hammett|undefined Fot. Gonzales Photo/Lasse Lagoni/Photoshot/East News

O całej sytuacji opowiedział Gary Holt, który przez lata grał w Slayerze na gitarze. Co dokładnie zrobił legendarny gitarzysta Metalliki, że "uratował dzień" grupie Holta?

Gary Holt niedawno opublikował na Instagramie zdjęcia z Jamesem Hetfieldem podczas wspólnego koncertu Wielkiej Czwórki Thrash Metalu. Wyjawił, że miał wówczas ogromne problemy ze wzmacniaczem, a w naprawienie sytuacji pomógł mu sam Kirk Hammett.

Kirk Hammett pomógł gitarzyście Slayera na scenie

Holt na zdjęciu pozował z Hetfieldem podczas koncertu Wielkiej Czwórki na stadionie New York Yankees. Gitarzysta wyjaśnił, że zepsuł się jego wzmacniacz i nikt nie miał czasu, by naprawić go w trakcie show. Lider Exodusu postanowił powiedzieć o tym Kirkowi Hammettowi, który z chęcią oddał mu swój sprzęt. 

Przeczytaj także

Niestety gitarzysta Metalliki zapomniał o tym, że na scenie używają odsłuchów dousznych, więc Gary Holt i tak nic nie słyszał podczas występu. Na szczęście wszystko się skończyło dobrze, a Holt ma przyjemne wspomnienia z całej sytuacji:

Niedawno ktoś mi wysłał zdjęcia z naszego show Wielkiej Czwórki na stadionie Yankees. Ciekawostka - moja gitara nie działała. Mój techniczny, Warren Lee powiedział mi w trakcie koncertu, że zepsuł się wzmacniacz. Od naszego koncertu do show Metalliki nie było zbyt wiele czasu, więc nie daliśmy rady go naprawić.

W trakcie piosenki powiedziałem Kirkowi Hammettowi, że nie działa mi wzmacniacz, więc podał mi swój wzmacniacz. Ale przez to, że oni używają odsłuchów dousznych, to i tak nie mogłem usłyszeć co gram. Je*ać to! I tak było fajnie!

Przeczytaj także
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.