Kirk Hammett został w domu i tworzy nowe riffy dla Metalliki

23.03.2020 13:06
Kirk Hammett|north Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

Gitarzysta Metalliki postanowił wykorzystać wolny czas i intensywnie grać na gitarze, o czym poinformował na Instagramie swoich fanów. 

Z powodu pandemii koronawirusa wiele osób zdecydowało się nie wychodzić z domu. Przebywanie w czterech ścianach na dłuższą metę może być męczące, dlatego warto znaleźć sobie ciekawe zajęcie, by nie zanudzić się w domu. Jedni nadrabiają filmowe zaległości, inni czytają książki, na które wcześniej nie było czasu, dobrym pomysłem jest nauka języka obcego czy gry na instrumencie. W domu został również Kirk Hammett, który postanowił produktywnie spędzić czas. 

Kirk Hammett został w domu i tworzy nowe riffy dla Metalliki

Gitarzysta Metalliki napisał post na Instagramie informujac, że jest zdrowy i przebywa w domu. Kirk Hammett postanowił nie tracić czasu i skupić się na nowym materiale Metalliki:

Sprawy nie toczą się zwykłym torem, ale u mnie jest wszystko w porządku, jestem bezpieczny i pracuję nad riffami... mam nadzieję, że i Wy jesteście bezpieczni.

Zobacz także: 5 metalowych koncertów, które możecie obejrzeć nie wychodząc z domu

 

Dyskografię Metalliki zamyka album "Hardwired... to Self-Destruct" z 2016 roku. Jak na razie nie wiadomo, kiedy możemy spodziewać się nowego materiału tym bardziej, że James Hetfield musiał przedłużyć swoje leczenie. We wrześniu 2019 zespół postanowił odwołać tournée po Australii i Nowej Zelandii ze względu na problemy frontmana. James Hetfield trafił na odwyk, jak się okazało od wielu lat borykał się z problemem powracającego uzależnienia. 

Zobacz także: Metallica odwołuje planowane koncerty. James Hetfield nadal potrzebuje leczenia

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.