Kolejne gwiazdy muzyki przyznają się do zakażenia koronawirusem. Wśród nich perkusista Motorhead

07.07.2020 10:30
Motorhead|undefined Fot. Romana Makówka/Antyradio.pl

Pandemia koronawirusa nie omija gwiazd. Kolejne znane osoby opowiedziały o chorobie, która nie schodzi z ust całego świata od długich miesięcy.

Pandemia koronawirusa trwa już od kilku miesięcy. Aktualnie liczba potwierdzonych przypadków osób chorych na COVID-19 na całym świecie zmierza w kierunku 12 milionów. W Polsce zdiagnozowano przeszło 36 tysięcy zakażonych. Na całym świecie choroby nie pokonało ponad pół miliona osób, w Polsce w wyniku zarażenia koronawirusem zmarło przeszło 1,5 tysiąca pacjentów.

Perkusista Motorhead zarażony koronawirusem

Wśród chorujących na COVID-19 nie brakuje gwiazd i celebrytów. Jedną z pierwszych zdiagnozowanych osób, która jednocześnie nie schodzi z ust mediów był Tom Hanks i jego żona. Teraz o pozytywnym wyniku testu na obecność wirusa poinformowała modelka Shanna Moakler, była żona Travisa Barkera czy wokalista Prince Royce.

Przeczytaj także

Z kolei Don Dokken poinformował media, że z koronawirusem walczył także perkusista Scorpions i Motorhead - Mikkey Dee. Według doniesień, muzyk zaraził się wraz z żoną podczas pobytu w Australii.

Posłuchaj podcastu

W jednym z ostatnich wywiadów lider kapeli Dokken przytoczył rozmowę telefoniczną z Dee. Według wokalisty, muzyk znany z działalności w Motorhead miał opowiadać koledze, że jest w naprawdę słabej formie.

Powiedział mi, że zarazili się z żoną podczas pobytu w Australii. Chociaż byli w szczerym polu, to i tak ich to nie ominęło. Zadzwonił do mnie i powiedział, że nie chciałbym tego przeżyć. Mówił, że nie mógł wstać z podłogi i schudł niemal 16 kilogramów. Był chory jak pies. W złym stanie trafił do szpitala.

Muzyk podkreślił, że Dee nie wie, jak mógł zachorować. Perkusista w rozmowie telefonicznej rzekomo twierdził, że w Australii wszyscy zachowują środki bezpieczeństwa i przestrzegają zaleceń dotyczących dystansu społecznego.

Przeczytaj także
Joanna Chojnacka
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.