Kolejny kontrowersyjny efekt gitarowy od Steel Panther. Czy produkt znowu wywoła aferę?

Aleksandra Degórska
14.03.2019 13:23
Steel Panther|undefined Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

Steel Panther postanowił wykorzystać sprawdzony patent i wydać efekt gitarowy o bardzo specyficznej nazwie...

Ten zespół wie co robić, by wywołać prawdziwą burzę. Wiele kontrowersji wzbudziła nazwa efektu gitarowego gitarzysty Steel Panther - sprzęt nazwano Pussy Melter 3000. W związku z licznymi protestami władze firmy wycofały efekt ze sprzedaży, chociaż szybko pojawiła się petycja o przywrócenie produktu Satchela do oferty sklepu. Mimo wszystko Pussy Melter 3000 wrócił znowu do sprzedaży.

Kolejny kontrowersyjny efekt gitarowy od Steel Panther

Czy ta sytuacja nauczyła czegoś muzyków Steel Panther? Tak, by znowu stworzyć produkt o kontrowersyjne nazwie. Nowy efekt gitarowy delay będzie się nazywać Poontang Boomerang (w wolnym tłumaczeniu na język polski oznacza to ci*ka bumerang). Produkt trafi do sprzedaży 11 lipca 2019 i będzie kosztować 199,99 dolarów. Również nazwy pokręteł "suchy" i "mokry" w połączeniu ze specyficzną nazwą samego efektu gitarowego powoduje jednoznaczne skojarzenia.

Przeczytaj także

Zobaczcie, jak prezentuje się nowy produkt od Steel Panther

Efekt gitarowy można już zamawiać w przedsprzedaży na steelpantherrocks.com i tysiąc pierwszych osób otrzyma specjalny certyfikat. Czy produkt wywoła znowu burzę w internecie? Perkusista Steel Panther stwierdził, że afera z Pussy Melter 3000 była bardzo dobrą promocją. Stix cieszy się, że tak potoczyła się sytuacja, bo pokazała jak wiele jest ludzi, którzy czują się obrażeni przez wiele absurdalnych rzeczy. 

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.