Kolejny mural Kory pojawił się w Warszawie. Zobacz, jak wygląda [ZDJĘCIE]

31.05.2021 12:25
Kora z Maanam Fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER/East News

Już niedługo odbędzie się oficjalne odsłonięcie muralu Kory. Jak wygląda ta grafika?

Kolejny mural poświęcony Korze pojawił się w Warszawie. Tym razem wizerunek wokalistki Maanamu możemy zobaczyć na Bielanach pod adresem Żeromskiego 44. Uroczyste odsłonięcie wizerunku Kory odbędzie się 8 czerwca 2021, w 70. urodziny artystki.

Polecamy

Kora została uczczona muralem w Warszawie [ZDJĘCIA]

O przedsięwzięciu poinformował burmistrz Bielan, Grzegorz Pietruczuk, który udostępnił zdjęcie muralu na Twitterze. Zdradził również, że przy budynku zostanie posadzonych aż 320 krzewów róż. Za projekt muralu odpowiedzialny jest Tomasz Majewski - Works, zaś za wykonanie Good Looking Studio. Zobaczcie, jak prezentuje się grafika poświęcona Korze:

To drugi już mural Kory w Warszawie. Pierwszy powstał w 2019 roku na budynku przy ulicy Nowy Świat 18/20 i przedstawia twarz Kory otoczoną gałęziami drzewa, które stoi obok budynku.

Polecamy

Ostatnio zrobiło się głośno o muralu przedstawiającym Annę Przybylską, który powstał w Gdańsku. Grafika spotkała się z krytyką internautów. Pod postem na Instagramie autora Piotra "Tuse" Jaworskiego możemy znaleźć komentarze, że grafik niepotrzebnie "dodał jej kilogramy". Autor poprawił swoje dzieło, ale niestety wcale nie wyszło lepiej.

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.