Korn ma nowego basistę. To on zastąpi Fieldy'ego na trasie

13.07.2021 14:56
Filedy z Korna Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

Korn ogłosił, kogo zobaczymy na nadchodzących koncertach w roli basisty.

Pod koniec czerwca 2021 Fieldy napisał specjalne oświadczenie wyjaśniając, że musi tymczasowo zrezygnować z grania w zespole. Basista zmaga się z osobistymi problemami i chce zrobić sobie przerwę od Korna, by popracować nad swoimi "złymi nawykami". Zespół w końcu ogłosił, kogo zobaczymy na nadchodzących koncertach zespołu.

Korn ma nowego basistę. To on zastąpi Fieldy'ego na trasie

Kilka tygodni po ogłoszeniu przerwy basisty, Korn zdradził nazwisko muzyka, który dołączy do artystów podczas nadchodzącej trasy koncertowej.

Jesteśmy wdzięczni za słowa wsparcia będące odpowiedzią na ostatnie wieści dotyczące Fieldy’ego. Podczas, gdy nasz brat będzie dochodził do siebie, jego miejsce na letniej trasie zajmie nasz przyjaciel Ra Diaz z Suicidal Tendencies, który przejmie obowiązki basisty Korna. Wszyscy razem graliśmy dużo prób, żeby pokazać naszą moc i nie możemy doczekać się, aż spotkamy się w przyszłym miesiącu.

Korn ma zaplanowany również koncert w Polsce. Polska publika zobaczy zespół na żywo 31 maja 2022. Korn był zmuszony przenieść swój koncert z powodu pandemii koronawirusa.

Polecamy
Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.