Korn podjął współpracę z twórcami World of Tanks Blitz. Zobaczcie specjalny klip

19.10.2020 15:14
Korn podjął współpracę z twórcami World of Tanks Blitz. Zobaczcie specjalny klip Fot. materiały prasowe/Wargaming

W ramach współpracy powstał nie tylko nowy klip do kawałka Korna z polskim aktorem w roli głównej, ale też specjalne halloweenowe wydarzenie "Burning Games".

Z okazji współpracy twórców World of Tanks oraz Korn został stworzony teledysk do utworu "Finally Free" z najnowszej płyty kapeli "The Nothing". Materiał ma przygotowywać graczy na specjalny, nowy tryb w grze o nazwie "Burning Games".

Korn nawiązał współpracę z World of Tanks Blitz

Teledysk do utworu "Finally Free" opowiada historię Kapitana (w roli głównej polski aktor Wojciech Wachuda), zagorzałego miłośnika zespołu Korn i znanej postaci uniwersum World of Tanks Blitz, który robi wszystko co w jego mocy, aby dotrzeć na koncert kapeli w ramach odbywającego się wydarzenia "Burning Games". Problemem są jeźdźcy pustkowi, którzy starają się go powstrzymać.

Przeczytaj także

Poniżej możecie zobaczyć nowe wideo Korna do "Finally Free":

Przeczytaj także

O współpracy opowiedział w oficjalnym oświadczeniu Jonathan Davis z Korna. Muzyk wyjaśnił, że ciężka muzyka i gry wideo idą ze sobą w parze, dlatego ta współpraca była dla nich naturalna:

Naprawdę lubię World of Tanks Blitz. Jest wierne historii, jest w niej dużo świetnych czołgów i nie jest to proste włącz - strzelaj. Myślę, że jest więź pomiędzy muzyką rockową a grami wideo, ponieważ zarówno gry jak i rock są bardzo intensywne. Po prostu idą ze sobą w parze.

Ekscytacji współpracą nie krył też Andrey Ryabovol, dyrektor produtkowy World of Tanks Blitz:

Dla nas to nie pierwsza współpraca ze światem muzycznym. W poprzednich projektach działaliśmy między innymi z Iron Maiden, Sabatonem czy The Offspring. Korn jest idealnym partnerem dla naszego eventu halloweenowego i nie możemy się doczekać, kiedy fani rocka oraz gracze World of Tanks Blitz doświadczą owoców tej współpracy.

Jeśli chodzi zaś o nowy tryb gry, to w "Burning Games" gracze walczą o dominację i zdobywają nagrody. Ma zawierać halloweenowy posmak, bowiem teraz każdy czołg, niczym wampir na słońcu, będzie tracił sukcesywnie wytrzymałość, a każdy celny strzał w przeciwnika przywróci odrobinę życia.

Tryb Burning Games jest dostępny dla każdego czołgu poziomu V i wyżej, a wydarzenie trwać będzie od 16 do 24 października. Fani zespołu i gry na pewno nie mogą natomiast przegapić wydarzenia Convergence, które przenosi Korn do World of Tanks Blitz. Od 16 do 24 października gracze wykonując zadania w grze będą zdobywać grafiki zespołu oraz ukryte przedmioty.

Przeczytaj także

Halloweenowe świętowanie to również The Way of the Raider, 60-etapowe wydarzenie, gdzie czołgiści zgarną kredyty, wolne doświadczenie, dni konta premium, kamuflaże i dwa nowe postapokalipytyczne czołgi - Spike i Annihilator (obie jednostki wystąpiły w teledysku). Za ukończenie wydarzenia można zdobyć specjalny, animowany kamuflaż.

Powraca również tryb Mad Games, w którym czołgi dostają unikatowe zdolności, o których regularne pojazdy mogą jedynie pomarzyć. The Way of the Raider dostępny będzie od 16 do 31 października, a Mad Games od 24 do 31 października. 

Przeczytaj także
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.