Korn wykonał na żywo „A Different World” z Coreyem Taylorem

Jakub Gańko
07.03.2017 09:06
Korn wykonał na żywo „A Different World” z Coreyem Taylorem Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl; Chris Pizzello / Invision / AP / link / East News

Zobaczcie jak wypadł gościnny występ Coreya Taylora na koncercie Korna w Kalifornii 5 marca 2017 roku.

Korn jest obecnie w trakcie promowania swojej ostatniej płyty, „The Serenity of Suffering” wydanej 21 października 2016 roku, na której pojawiły się takie numery, jak „Rotting in Vain”, „Insane”, „Take Me” czy „A Different World”. Szczególnie ciekawym przypadkiem jest ten ostatni kawałek, w którym gościnnie wystąpił Corey Taylor.

Jonathan Davis zdradzał już, że namówienie wokalisty Slipknota i Stone Sour na występ w utworze Korna nie było wcale ciężkim zadaniem. Wystarczył tak naprawdę jeden SMS, gdyż muzyk był od razu zainteresowany współpracą i dał z siebie wszystko w studiu, dzięki czemu numer od razu został jednym z faworytów fanów.

Do „A Different World” powstał również animowany teledysk w reżyserii Luisa Telleza, który wzbudza kolejne skojarzenia ze Slipknotem. Podobne kukiełkowe piekło ukazano wcześniej w klipie do „Wait and Bleed” twórców „Iowa”.

Nic dziwnego, że Korn zaprosił Coreya Taylora również do występów na żywo. Numer z ostatniej płyty był już wykonywany z jego udziałem na festiwalu Louder Than Life. Teraz zaszczyt ten spotkał fanów, którzy 5 marca 2017 roku wybrali się na koncert w House of Blues w kalifornijskim Anaheim.

Nagranie z tego wieczoru znajdziecie poniżej:

Niestety, raczej nie ma co liczyć na takie niespodzianki na każdym koncercie Korna i pewnie w trakcie dwóch polskich występów zapowiedzianych na 2017 rok nie doczekamy się występu Taylora. Mimo to z pewnością polscy fani tłumnie pojawią się 31 marca 2017 na Torwarze w Warszawie oraz 15 sierpnia 2017 na 11. Festiwalu Legend Rocka.

Tymczasem Corey Taylor nie próżnuje i pracuje obecnie nad nowym materiałem zarówno ze Slipknotem, jak i Stone Sour. Podpisany tym drugim szyldem „Hydrograd” pojawi się na rynku już w czerwcu 2017.

 

Jakub Gańko Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.