Kurt Cobain w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Internauci: "Coś strasznego..."

02.11.2020 14:43
Nirvana, Kurt Cobain|undefined Fot. AFP/EAST NEWS

W programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" usłyszeliśmy cover Nirvany. Jak uczestnik wypadł w roli Kurta Cobaina?

Kurt Cobain wiecznie żywy! Piosenki Nirvany, szczególnie "Smells like Teen Spirit" ciągle możemy usłyszeć w radiu, wielu projektantów mody chętnie inspiruje się niechlujnych stylem ubioru wokalisty, nie wspominając już o koszulkach z logo Nirvany w każdej sieciówce. Niejednokrotnie sobowtóra Cobaina mogliśmy zobaczyć w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" i w ostatnim odcinku show jeden z uczestników musiał udawać wokalistę Nirvany.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 13: Uczestnik udawał Kurta Cobaina z Nirvany [WIDEO]

Przypomnijmy, że w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", znane gwiazdy show biznesu udają gwiazdy muzyki. Aktor Maurycy Popiel wcielił się w Kurta Cobaina i zaśpiewał utwór "Smells like Teen Spirit". Internauci byli bezlitośni i mocno skrytykowali występ aktora, jak również dobór piosenki, która jest już mocno oklepana. Posłuchajcie tego coveru i oceńcie sami:

Przeczytaj także

 

W 13. sezonie talent show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" polscy artyści wcielali się również w Ozzy'ego Osbourne'a, wokalistę The Offspring czy Avril Lavinge.

Zobacz także: James Hetfield w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". "Podobne jak rower do tira"

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.