Kurt Cobain w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Internauci: "Coś strasznego..."

02.11.2020 14:43
Nirvana, Kurt Cobain|undefined Fot. AFP/EAST NEWS

W programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" usłyszeliśmy cover Nirvany. Jak uczestnik wypadł w roli Kurta Cobaina?

Kurt Cobain wiecznie żywy! Piosenki Nirvany, szczególnie "Smells like Teen Spirit" ciągle możemy usłyszeć w radiu, wielu projektantów mody chętnie inspiruje się niechlujnych stylem ubioru wokalisty, nie wspominając już o koszulkach z logo Nirvany w każdej sieciówce. Niejednokrotnie sobowtóra Cobaina mogliśmy zobaczyć w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" i w ostatnim odcinku show jeden z uczestników musiał udawać wokalistę Nirvany.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 13: Uczestnik udawał Kurta Cobaina z Nirvany [WIDEO]

Przypomnijmy, że w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", znane gwiazdy show biznesu udają gwiazdy muzyki. Aktor Maurycy Popiel wcielił się w Kurta Cobaina i zaśpiewał utwór "Smells like Teen Spirit". Internauci byli bezlitośni i mocno skrytykowali występ aktora, jak również dobór piosenki, która jest już mocno oklepana. Posłuchajcie tego coveru i oceńcie sami:

Przeczytaj także

 

W 13. sezonie talent show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" polscy artyści wcielali się również w Ozzy'ego Osbourne'a, wokalistę The Offspring czy Avril Lavinge.

Zobacz także: James Hetfield w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". "Podobne jak rower do tira"

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.