Lamb of God powraca z nowym albumem "Omens" i singlem "Nevermore". Znamy datę premiery

07.06.2022 12:46
Lamb of God powraca z nowym albumem "Omens" i singlem "Nevermore". Znamy datę premiery Fot. Gabriel Grams/East News

Lamb of God wykorzystali niedawne pandemiczne przerwy od koncertowania w niezwykle produktywny sposób, tworząc kolejny krążek. Kiedy usłyszymy nową muzykę od LOG?

Lamb of God powraca z nowym albumem. Kiedy premiera?

Lamb Of God ogłosił właśnie swój nowy album. Ten będzie nosił tytuł "Omens" i zadebiutuje już 7 października 2022 roku. Wyprodukował go współpracujący z Kornem i Megadeth Josh Wilbur, a pierwszy singiel o tytule "Nevermore" usłyszymy już w najbliższy piątek, czyli 10 czerwca.

Polecamy

Panowie przy okazji ogłosili też trasę koncertową z Killswitch Engage, na której będą im towarzyszyli m.in. Motionless in White, Suicide Silence, Animals as Leaders, czy Baroness - skład imprez będzie się zmieniał, ale niestety "Omens Tour" będzie tylko w USA. Na razie grupa nie ogłosiła planów koncertowych po Europie. 

Lamb of God wypowiedział się jednak na temat nadchodzącego krążka - gitarzysta Mark Morton podkreślił w oficjalnym oświadczeniu, że grupa czuje się ze sobą mocno związana i to słychać w tym, jak grają:

Nasz zespół nigdy nie był ze sobą tak bardzo zżyty. Słychać to moim zdaniem na płycie "Omens". Widać to podczas naszych występów, a nawet poczujesz to, jak spędzisz z nami 5 minut.
Polecamy

Od innej strony podszedł do krążka Randy Blythe, który opowiedział o tym, jak bardzo "wkur*iony" jest nadchodzący album LOG:

Świat jest szalony i cały czas się zmienia. "Omens" jest reakcją na stan rzeczy. To bardzo wkurzony album. Można powiedzieć wręcz, że jest wkur*iony.

Dyskografię Lamb of God zamyka wydany w 2020 roku album "Lamb of God", który był bardzo ciepło przyjęty przez krytyków i fanów zespołu. Krążek promował m.in. singiel "Memento Mori":

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.