Legendy sceny hardcore w nowym teledysku Agnostic Front

Marcin Krzysztof Wodynski
06.05.2015 15:07
Legendy sceny hardcore w nowym teledysku Agnostic Front Fot. kadr z wideo

Jeden z pierwszych zespołów grających hardcore wypuścił teledysk do utworu „Never walk alone”. W klipie oprócz zespołu wystąpili jedni z najważniejszych muzyków tego gatunku... 

Teledysk promuje album „The American Dream Died”. Opiera się przede wszystkim na nagraniach z koncertów Agnostic Front. W tekście zespół mówi o swoim przywiązaniu do sceny. Podkreśla, że hardcore, to nie tylko subkultura, ale wręcz „rodzina”.

W klipie gościnnie występuje kilku wykonawców, którzy mieli ogromne znaczenie dla tworzenia nowojorskiej sceny hardcore/punk. Pojawił się w nim Lou Koller z Sick Of It All, Toby Morse z H2O oraz wokalista Madball, Freddy Cricien, który jest odpowiedzialny za produkcję nowego albumu Agnostic Front.

Album „The American Dream Died” ukazał się 7 kwietnia 2015 roku. Obecnie zespół zbiera fundusze na sfinansowanie filmu dokumentalnego „Godfathers of Hardcore”, który opowiada o życiu dwóch jego członków - Rogera Mireta i Vinniego Stigmy.

Marcin Krzysztof Wodynski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.