Lenny Kravitz walczy z paparazzi ich własną bronią

Urszula Drabińska
12.03.2015 14:50
Lenny Kravitz walczy z paparazzi ich własną bronią Fot. David Tonnessen / PacificCoastNews / East News

Bycie gwiazdą nie jest łatwe. Gdziekolwiek się pojawisz, robią ci zdjęcie. Amerykański muzyk ma na to odpowiedź.

Gdy ktoś chce uwiecznić na fotografii Lenny’ego, artysta wyciąga swój aparat i również robi mu zdjęcie. Jak reagują na to stojący po drugiej stronie natrętni dziennikarze i fani?

Nigdy nic nie mówią. Zwykle dalej strzelają fotki, gdy ja też strzelam. „Cóż, zrobimy jeszcze zdjęcie, jak trzyma w ręku aparat”.

Przez lata trochę tych zdjęć się nazbierało. Lenny Kravitz pokazał je kiedyś swojemu dobremu przyjacielowi i fotografowi, a ów – Jean-Baptiste Mondino – zaproponował mu przygotowanie wystawy.

Powiedział, że bije z nich prawdziwy spokój, pomimo że zrobione zostały w gorączkowej sytuacji, w momencie polowania.

To przekonało muzyka. Wernisaż odbył się 5 marca 2015 roku w Los Angeles. W maju ponadto ukaże się album ze zdjęciami „Flash”.

lenny-kravitz-flash-book

W książce zobaczymy, z czym wiąże się bycie gwiazdą rocka – bycie stale w centrum uwagi. Kilka efektów tego zwrotu obiektywu w stronę paparazzi i fanów robiących zdjęcia znaleźć można na stronie wydawcy.

Muzyk nosi ze sobą aparat prawie wszędzie. Parę razy jednak mu go zabrakło. Zdarzyło się tak na przykład podczas tegorocznego Super Bowl, gdy występował z Katy Perry. Wspomina ze śmiechem tamte chwile.

Myślałem sobie „Kurcze, tracę takie dobre ujęcia”. Wszystkie aparaty skierowane były na moją twarz.

Dobrze, że Lenny Kravitz nie ma nic przeciwko robieniu zdjęć na koncertach i wysłannik Antyradio.pl mógł pstryknąć mu kilka fotek podczas koncertu w Atlas Arenie w Łodzi, który odbył się 15 grudnia 2014 roku.

Urszula Drabińska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.