Licealny chór nagrał cover "Nie ma fal" Dawida Podsiadły [WIDEO]

08.07.2019 16:36
Cover Nie ma fal w wykonaniu licealnego chóru|undefined Fot. kadr z wideo

Zobaczcie, jak młodzież poradziła sobie z hitem Dawida Podsiadły.

Dawid Podsiało w singlu "Nie ma fal" nawiązuje do problemów dnia codziennego w relacjach z drugą osobą, wskazuje na brak zrozumienia i niemożność nadawania na tych samych "falach". Na warstwę instrumentalną składają się zaaranżowane syntezatory, które wzbogacone są przez odgłosy wokalne i wyraziste bity. Artysta powierzył swój los w ręce Bartosza Dziedzica, który stoi za sukcesami albumów "Granda" Moniki Brodki i "Składam się z ciągłych powtórzeń" Artura Rojka.

Licealny chór nagrał cover "Nie ma fal" [WIDEO]

Numer "Nie ma fal" doczekał się już wielu coverów i przeróbek - jeden z YouTuberów stworzył parodię "Falafel", powstała też metalowa wersja singla. Piosenka nadal cieszy się dużym zainteresowaniem, czego dowodem jest chociażby poniższy cover w wykonaniu młodzieży z Chóru Red Voices, który powstał i działa przy II Liceum Ogólnokształcącym im. Mikołaja Kopernika w Kędzierzynie-Koźlu. Teledysk interpretujący tekst Podsiadły, został zrealizowany częściowo w Gdyni oraz Sopocie, a także w Miejskim Ośrodku Kultury w Kędzierzynie-Koźlu.

Posłuchajcie, jak młodzież zinterpretowała przebój Podsiadły:

Przeczytaj także

Dawida Podsiadło i Taco Hemingway na Stadionie Narodowym w Warszawie

28 września 2019 roku na Stadionie Narodowym odbędzie się wyjątkowy koncert Taco Hemingwaya i Dawida Podsiadło. Pula wejściówek w przedsprzedaży rozeszła się w 2 minuty, a gdy na stronie ebilet.pl ruszyła regularna sprzedaż wejściówek również szybko się wyprzedały.

Zobacz także: Będą dodatkowe bilety na koncert Dawida Podsiadło i Taco Hemingwaya na Stadionie Narodowym w Warszawie

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.