Lordi w klimacie sado-maso. Ostry teledysk do „Naked In My Cellar”

Maciej Koprowicz
09.05.2018 15:27
Lordi w klimacie sado-maso. Ostry teledysk do „Naked In My Cellar” Fot. kadr z wideo

Kto by pomyślał, że fińskie metalowe stwory lubią TAKIE zabawy… Zwycięzcy Eurowizji 2006 przygotowali klip tylko dla dorosłych!

Pamiętacie Lordi? Członkowie zespołu z Rovaniemi występują w maskach i kostiumach groteskowych postaci z horrorów. W maju 2006 szturmem podbili scenę Konkursu Piosenki Eurowizji w Atenach, wygrywając festiwal utworem „Hard Rock Hallelujah”.

Zespół nadal działa i ma się dobrze. Mało tego, właśnie szykuje się do wydania dziewiątego już albumu studyjnego. Krążek zapowiada się jako najbardziej kontrowersyjne wydawnictwo w historii Lordi.

Już sam jego tytuł, „Sexorcism” sugeruje klimat i tematykę tekstów. Fińskie stwory w większym niż do tej pory stopniu zajmą się bowiem erotyką, i to w dość, hmm, niestandardowym wydaniu. Takie tytuły, jak „Rimskin Assassin”, „The Beast Is Yet To Cum” i „Sodomesticated Animal” dają wyobraźni duże pole do popisu…

Bardzo pikantnie prezentuje się również teledysk do kawałka pod równie dosadnym tytułem „Naked In My Cellar”. Nietrudno domyślić się, że tematyka zarówno tekstu, jak i klipu obraca się wokół klimatów sadomasochistycznych – film to projekcja erotycznego snu młodej dziewczyny, w której główne role odgrywają ona sama i… zamaskowani członkowie Lordi. Ich spotkanie zdecydowanie nie wygląda na romantyczną randkę – jest naprawdę ostro i perwersyjnie. Zobaczcie sami:

„Sexorcism” ukaże się 25 maja 2018.

Lordi „Sexorcism” – tracklista:

 1. „Sexorcism”
 2. „Your Tongue's Got The Cat”
 3. „Romeo Ate Juliet”
 4. „Naked In My Cellar”
 5. „The Beast Is Yet To Cum”
 6. „Polterchrist”
 7. „SCG9: The Documented Phenomenon”
 8. „Slashion Model Girls”
 9. „Rimskin Assassin”
 10. „Hell Has Room”
 11. „Hot & Satanned”
 12. „Sodomesticated Animal”
 13. „Haunting Season”

Erotyczne klipy rockowe

Seks i rock zawsze szły ze sobą w parze. Wiele teledysków do znanych rockowych numerów opatrzonych jest mocno rozerotyzowanymi teledyskami. Niektóre wręcz ocierają się o pornozobaczcie sami, jeśli jesteście wystarczająco odważni.

Maciej Koprowicz Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.