Marilyn Manson i jego wpadki na scenie

Maciej Koprowicz
07.08.2017 14:54
Marilyn Manson i jego wpadki na scenie Fot. Romana Makówka/Antyradio.pl

Marilyn Manson słynie z niesamowitego scenicznego show, ale też mało eleganckich zachowań na koncertach. W jego karierze nie brakowało naprawdę żenujących momentów.

Mało który wykonawca muzyczny budzi tak skrajne emocje, jak Marilyn Manson. Jedni uważają go za genialnego performera i mistrza rockowego teatru, drudzy – za obrzydliwego typa, którego zachowanie urąga wszelkim standardom dobrego smaku. Cóż, muzyk bywa i jednym, i drugim.

Bywalcy koncertów Mansona mogą oglądać zwykle porażające, niezapomniane widowisko, ale jeśli artysta ma gorszy dzień, może spotkać ich ogromne rozczarowanie. Podczas ostatniego jak na razie polskiego występu artysty, 21 lipca 2017 na Metal Hammer Festival w Katowicach wokalista prezentował dobrą formę, ale nie na każdym koncercie fani mieli tyle szczęścia. Marilyn Manson wymiotujący na scenie, świecący gołym tyłkiem, rozwalający bezmyślnie sprzęt -  to też jakaś część artystycznej kreacji Briana Warnera. Youtuber z kanału Blend Guitar zebrał najbardziej żałosne popisy Marilyna Mansona w jednym wideo:

Złośliwi internauci uwielbiają wypunktowywać wpadki swoich idoli. Blend Guitar przygotował też kompilacje „faili” m.in. Kirka Hammetta z Metalliki i Axla Rose’a z Guns N' Roses. W sieci znaleźć można również filmiki z żenującymi momentami w wykonaniu chociażby Kiss, Larsa Ulricha i AC/DC.

Maciej Koprowicz Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.