Marilyn Manson wystąpił z The Smashing Pumpkins

Magda Słomka
08.12.2014 13:26
Marilyn Manson wystąpił z The Smashing Pumpkins Fot. kadr z wideo

Nie byle jaką niespodziankę otrzymali fani, którzy pojawili się 5 grudnia 2014 roku w londyńskim klubie KOKO. Na bis wraz z zespołem Bylly’ego Corgana wystąpił Marilyn Manson! Co zaśpiewał?

Był to pierwszy europejski występ The Smashing Pumpkins promujący najnowszą płytę „Monuments To An Elegy”, która ukaże się w Polsce już 9 grudnia 2014 roku. Tak się składa, że akurat w tym samym czasie na Stary Kontynent wpadł także Marilyn Manson, który jest w trakcie promocji albumu „The Pale Emperor”. Ku zaskoczeniu uczestników koncertu, podczas bisu piosenkarz pojawił się na londyńskiej scenie. Muzycy zagrali razem kawałek z krążka Mansona, „Third Day Of A Seven Day Binge”. Marilyn pocałował łysą głowę Corgana, po czym wspólnie wykonali przebój The Smashing Pumpkins - „Ava Adore”. Sprawdźcie czy taka wersja utworów Wam się podoba!

Przed koncertem Manson przyznał, że do momentu prób przed występem nie widział swojego przyjaciela, Corgana, aż 15 lat. Skąd pomysł na wspólne granie? Ponoć takie właśnie idee rodzą się odkąd The Smashing Pumpkins zaprosił do koncertowania niezwykłych gości: perkusistę zespołu Rage Against The Machine, Brada Wilka oraz basistę grupy The Killers, Marka Stoemera.

Najwyraźniej Billy Corgan wybaczył Mansonowi pewną niewielką wpadkę… Marilyn w 2013 roku opowiedział w jednym z wywiadów o swoim fantastycznym pomyśle: według niego, wspaniałym chwytem marketingowym dla lidera The Smashing Pumpkins byłoby sprzedawanie koszulek z wizerunkiem Charliego Browna, a także „łysych czapek”. Piosenkarz zauważył podobieństwo pomiędzy tymi dwoma postaciami… Corgan ponoć obraził się za te słowa.

indeks

Kto jeszcze pojawił się za kulisami? Courtney Love, która twierdzi, że kilkanaście piosenek The Smashing Pumpkins napisano właśnie o niej! Może miała rację…?

love insta

Żałujecie, że Was tam nie było?

Magda Słomka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.